گروه: اخبار استان خبر: 204509 / تاریخ انتشار : 1401/3/24 ساعت : 12:34

پایان انتظار هواداران آبی؛ معرفی سرمربی استقلال در ۲۴ ساعت آینده/ توافق با یک گزینه نهایی شد

احتمال می‌رود که استقلال تا روز چهارشنبه نام سرمربی جدید خود را به‌صورت رسمی اعلام کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انتخاب جانشین فرهاد مجیدی به مراحل پایانی خود رسیده و مدیران باشگاه در حال انجام گام‌های آخر برای اعلام نام سرمربی جدید خود هستند. مذاکرات فشرده‌ای که طی روزهای گذشته با گزینه‌های مختلف صورت گرفت، فاصله چندانی تا رسیدن به نتیجه نهایی ندارد.

مدیران باشگاه استقلال طی روزهای اخیر تلاش کرده‌اند تا به هر صورتی که شده، روند اصلی مذاکرات خود را مخفی نگه دارند و در این مدت به شکل عجیبی بیش از ۱۰ سرمربی مختلف ایرانی و خارجی به نیمکت آبی‌های پایتخت لینک شده بودند که مدیران باشگاه هرگز آنها را تأیید یا تکذیب نکردند.

با این حال، از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که مذاکرات با الکس نوری سرمربی ایرانی – آلمانی مثبت پیش رفته و آبی‌ها در حال سپری کردن گام های نهایی برای رسیدن به توافق و سپردن نیمکت تیمشان به این مربی جوان هستند.

 

 

با این حال، مصطفی آجورلو و معاونان او در این مدت مذاکره با دیگر اولویت‌های خود را به‌صورت همزمان پیش برده‌اند تا اگر اتفاق غیرمترقبه‌ای در روند مذاکرات با نوری رخ داد، دیگر گزینه‌ها را نیز در مشت خود داشته باشند.

به هر شکل، انتظار می‌رود که سرمربی جدید استقلال تا روز چهارشنبه به‌صورت رسمی رونمایی شود تا به پروسه طولانی و خسته کننده لینک شدن گزینه‌های متعدد به نیمکت آبی‌ها پایان داده شود.

منبع: ورزش۳
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.