گروه: اخبار استان خبر: 204871 / تاریخ انتشار : 1401/3/30 ساعت : 14:33
عکس نوشته:

آیا سکوت نشانه رضایت است؟/قیمت قطعات خودرو آمپر چسپاند/برگشت اعتبارات نتیجه مدیران تحمیلی است

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به تک خوانی زنان و سکوت محض مسئولان فرهنگی استان در این قضیه اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،آیا سکوت نشانه رضایت است؟،قیمت قطعات خودرو آمپر چسپاند،برگشت اعتبارات نتیجه مدیران تحمیلی است،ماجرای جالب بازیکن کهگیلویه وبویراحمدی در شب قهرمانی استقلال و راه های روستایی کهگیلویه و بویراحمد نیازمند توجه مسئولان از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 بابک مرادی فوتبالیست کهگیلویه وبویراحمدی که سابقه بازی در تیم استقلال تهران را در کارنامه دارد به شرح حال و هوای خود در شب قهرمانی تیم سابق خود پرداخت.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 توسعه و رفع مشکلات راه هایی روستایی کهگیلویه و بویراحمد یکی از موضوعات مهمی است که باید در دستورکار مسئولان برای ترددی آسان و بی خطر و همچنین رضایت مندی روستاییان دنبال شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 گفته اند سکوت نشانه ی رضایت است اما آیا سکوت متولیان فرهنگی در مقابل تک خوانی زنان از سر رضایت است یا توانایی برخورد ندارند؟!
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 قیمت لوازم یدکی خودرو با افزایش دامنه لوازم فیک و تقلبی در یاسوج آمپر چسباند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد باید پاسخگوی چینش این مدیرانِ برگشت دهنده اعتبارات باشد؛ مساله ای که ناشی از مدیران تحمیلی پذیرفته شده از سوی استاندار است.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.