گروه: اخبار استان خبر: 205101 / تاریخ انتشار : 1401/4/2 ساعت : 10:43

در ادارات باشت چه خبر است؟/گلایه شهروندان باشتی از قانون " خاله خورزویی " در ادارات

شهروندان باشتی از عدم حضور برخی از مدیران ادارات این شهرستان در ساعت اداری گلایه داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با پیروزی دولت رئیسی و شعار دولت در انتخاب مدیران جهادی این امید در دلها زنده شد که خدمات رسانی و تکریم ارباب رجوع در ادارات از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود، اما در شهرستان باشت هنوز وضعیت چندان تغییری نکرده است جز انتصابات چند مدیر، هنوز هم با مدیران دولت گذشته روزگار سپری می شود.


مهدوی یکی از شهروندان باشتی با ارسال پیامی به ما نوشت؛در بعضی از ادارات باشت طبق قانون " خاله خورزویی " اداره می شود و اول صبح که مراجعه می کنیم تا ساعت ۱۰صبح خبری از برخی مدیران در ادارات مربوطه نیست، و نزدیک به اذان ظهر هم غیبشان می شود.


 

موسوی یکی دیگر از شهروندان باشتی گفت؛ متاسفانه بعضی از ادارات و نمایندگی هایی که در شهرستان وجود دارد را باید مورد بازرسی قرار داد و ببینند که این افراد در زمان ساعت اداری چرا در محل کار خود حاضر نیستند.


وی افزود؛ رعایت حق الناس که همان تکریم ارباب رجوع در این ادارات است کاملا رعایت نمی شود،و تا سراغ این مدیران گرفته می شود آنها می گویند در مأموریت یا مرخصی هستند، و می توان به جرات گفت که بعضی از مدیران این ادارات و نمایندگی ها سه ساعت کار مفید در روز انجام نمی دهند.


موسوی در پایان گفت:از فرماندار محترم شهرستان باشت، و بازرسی محترم استاندار کهگیلویه و بویراحمد انتظار داریم که به این موضوع ورود کنند، تا چنین افرادی بیش از این حق الناس را تضییع نکنند و بیش از این به مملکت آسیب نزنند.انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.