گروه: اخبار استان خبر: 205453 / تاریخ انتشار : 1401/4/8 ساعت : 23:18
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

نگاه ابزاری امریکای ها به مقام زن و ادعای توخالی مدافع حقوق زنان بودن/حقوق بشر امریکایی یعنی مداخله و براندازی در کشورهای مختلف

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت:امروز نگاه امریکایی ها به حقوق زنان تنها به چشم یک کالا ابزاری است که ادعاهای حقوق بشتری آنان کاملا تو خالی است.

حجت الاسلام زیررعابدی خواه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای تیرماه سال 1360و هفته قوه قضائیه گفت: امروز در هفته ای قرار داریم که سال 1360در چنین روزی شاهد انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید مظلوم دکتر بهشتی و 72نفر از یاران و کارگزاران انقلاب اسلامی هستیم که به خودی خود نشان دهنده جنایت امریکا در ایران است.

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت: حق وحقوق امریکا چیست که در تمامی امورات کشورهای مختلف جهان مداخله مستقیم نظامی و یا طرح های براندازی و کودتاهای مخملی را طراحی می کند.

وی افزود: حقوق زنان در جامعه امریکایی به گونه ای که سراسر بی اعتمادی و ابزاری برای بی بندوباری در جامعه است.

عابدی خواه گفت: امریکا یکی از کشورهای است که دارای تمدن وحشی است که در حوزه های مختلف دارای خوی وحشی گری است و ادعا دارند که جنس زنان به این است که یک کالایی باشد در اختیار مردان که بیشتر در حوزه مسائل جنسی از آنان استفاده خواهدشد.

وی در ادامه تاکیدکرد: حفظ حجاب در جامعه غرب به گونه ای که نشاط فردی و اجتماعی را از بین برده است و تماما نا آرامی را با ادعای حقوق بشر امریکایی با ترویج فرهنگ بی بندوباری ترویج می دهند.

وی خاطر نشان کرد: در جشنواره های فیلم خود فیلم های  را انتخاب میکنند که بیشتر صحنه های جنسی و توهین به ادیان الهی را دارند و در این حوزه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.


مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت: در جامعه غرب و حقوق بشر امریکایی به گونه ای با مادران رفتار می شود که به چشم یک زاینده تنها دیده می شود و خبری از مهر مادری و تربیت فرزند وجود ندارد.

وی تاکیدکرد: وقتی امریکایی که خود بزرگترین ناقض حقوق بشر است این چنین به زن نگاه می کند چگونه می تواند ناجی حقوق بشر باشد.

عابدی خواه گفت: در جامعه امریکایی توجه به امر کشورگشایی و مداخله در امورات کشورهای مختلف خیانتی است که با توطئه های کودتای مخملی انجام می شود.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.