گروه: اخبار استان خبر: 205584 / تاریخ انتشار : 1401/4/10 ساعت : 18:24

گلایه شهروندان باشتی از تعطیلی خودسرانه نانوایی ها

شهروندان باشتی با تأکید بر لزوم افزایش نظارت ها از کیفیت پایین، کم فروشی و همچنین تعطیلی خودسرانه نانوایی ها گلایه دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نان از غذاهای اصلی مردم سراسر دنیاست و تنوع زیادی دارند اقشار کم درآمد حدود 70 تا 80 درصد کالری مورد نیازشان را از نان تامین می‌کنند.

 

با توجه به مصرف زیاد نان در کشور تهیه نان سالم و باکیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است و سوءتغذیه و مشکلات گوارشی از تبعات استفاده از نان ناسالم و بی کیفیت است.

 

 

شهروندان باشتی از طریق تماس و پیام‌هایی به این پایگاه خبری از کمبود نان و کم کاری نانوایی ها و عدم نظارت بر نانوایی های در این شهرستان گلایه دارند.

 

یکی از شهروندان باشتی به خبرنگار ما گفت:در این شهرستان وجود برخی از مشکلات در عرضه نان مانند کمبود کیفیت و نبود تایم مشخص شروع بکار در نانوایی های این شهرستان از مهمترین دغدغه و گلایه بنده و اکثر شهروندان است.

 

وی گفت؛عدم نظارت کافی و مستمر بر کار نانوایی های یکی از عمده مشکلاتی است که شهروندان با آن مواجه هستند،و از مسئولان شهرستانی انتظار داریم که این موضوع را مورد بررسی قرار دهند تا شاهد این نوع بی نظمی ها در نانوایی ها نباشیم.

 

یکی دیگر از شهروندان باشتی با اشاره به اینکه وقتی قیمت نان افزایش یافت باید کیفیت نان هم افزایش یابد گفت: نظارت‌ها باید بیشتر شود زیرا با توجه به گرانی برنج در بازار بسیاری از مردم مصرف اصلی خود را نان در نظر گرفته‌اند که بسته بودن نانوایی‌ها شهروندان را دچار سردرگمی می‌کند.

 

امید است مسئولان هرچه سریعتر به گلایه شهروندان رسیدگی کنند چرا که این موضوع به

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.