گروه: اخبار استان خبر: 205648 / تاریخ انتشار : 1401/4/12 ساعت : 07:07
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

حقوق بشر ابزاری برای رسیدن امیال و سیاست های شیطانی امریکا است

نماینده وزیر و مسئول هماهنگی و نظارت بر هیات‌ های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت ارشاد گفت: امریکا حقوق بشر را ابزاری برای رسیدن به امیال و سیاست های شیطانی خود می داند.

حجت الاسلام سید لطف اله سپهر در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به هفته حقوق بشر امریکایی گفت:یاد شهید مظلوم دکتر آیت الله بهشتی و 72تن از شهدای حزب جمهوری اسلامی، سرنگونی هواپیمای جمهوری اسلامی ایران توسط ناو امریکایی و ترور شخصیت های مختلف نظام و17هزارشهدای ترور به خصوص شهدای تیرماه سال 1360 و هفته قوه قضائیه را باید گرامی داشت.

نماینده وزیر و مسئول هماهنگی و نظارت بر هیات‌ های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت ارشاد گفت: از آنجایی که سازمان های جهانی ابزار فشار امریکابر کشورهای مختلف در سراسر جهان است از جمله حقوق بشر جهانی و دیگرسازمان های بین المللی با اعمال فشارهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بعضا نظامی و امنیتی در برخی کشورهای ایجاد می کنند.

وی افزود:باتوجه به دامنه نقض آشکار حقوق بشر توسط امریکا و دامنه جنایت های بی شمار امریکا از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری که فرمودند: حوادث تیرماه را باید هفته حقوق بشرنامید، تا دنیایی پیرامونی ما که از فرهنگ غرب اثر پذیرند و به عنوان نوچه های غرب در حواشی ما و در اکثر کشورهای جهان از امریکا تبعیت می کنند رفتار امریکا را با حقوق بشر ببینند و پیشامدهای رفتار حقوق بشری امریکا را که ظلم و ترور، سقوط هواپیما، حمایت از صدام و حمله شیمیایی به ایران را باید به گونه ای مهم برای جهانیان معرفی کنند.

حجت الاسلام سید لطف اله سپهر گفت:دنیا هنوز متوجه رفتار امریکا نشده است و به شدت تسلیم زور گویی های امریکا است و هیچ شخصیتی در جهان وجود نداشته و ندارد که همانند امام خمینی(ره)ماهیت وجودی امریکا را برای جهانیان تبیین و تشریح کرده باشد.

نماینده وزیر و مسئول هماهنگی و نظارت بر هیات‌ های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت ارشاد گفت: به تعیبر مقام معظم رهبری: باید این قرن را قرن امام خمینی(ره) نامید که مهمترین دستاوردهای امام خمینی(ره) را معرفی ماهیت وجودی استکبار جهانی و امریکا بیان کرد.

وی گفت:امیدواریم که آزادی خواهان و اندیشمندان و سیاستمداران جهان و همه جهانیان به خوبی رفتار امریکا را با جهان اسلام به ویژه کشورهای که تحت تاثیراندیشه های شیعه ببینند همانند یمن ، عراق، سوریه ببنند که تحت تاثیر اندایشه های والای امام  قراربگیرند و به این واقعیت برسند که امریکا زور گو ، ظالم و غارت گرو حامی تروریست است.

سپهر تاکیدکرد: امریکا حقوق بشر را ابزاری برای رسیدن به امیال و سیاست های شیطانی خود می داند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

نماینده وزیر و مسئول هماهنگی و نظارت بر هیات‌ های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت ارشاد گفت:امیدواریم ملت های آزادی خواه جهان به درستی در مقابل اندیشه ها و رفتارهای خصمانه امریکا بایستند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.