گروه: اخبار استان خبر: 205686 / تاریخ انتشار : 1401/4/12 ساعت : 10:43
بازیگر پیشکسوت در گفتگو با صبح زاگرس:

ترور شهید سلیمانی و ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایرانی نمادهایی از حقوق بشر امریکایی است

محمود مقامی گفت: امریکا در موارد متعدد مانند ترور سردار سلیمانی، ساقط کردن هواپیمای مسافربری دشمنی خود را ثابت کرده و نشان داده است که نمونه هایی از حقوق بشر امریکایی است.

بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به حادثه تلخ ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایرانی در خلیج فارس در سال 67 بیان کرد:بنده همانند سایر مردم کشورم امریکا را دشمن شماره یک کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران می دانم.

 

محمود مقامی تاکید کرد: دشمنی امریکایی ها همیشه وجود داشته است و در موارد متعدد مانند ترور سردار سلیمانی، ساقط کردن هواپیمای مسافربری و موارد بسیار دیگر دشمنی خود را ثابت کرده و نشان داده است که نمونه هایی از حقوق بشر امریکایی است.

 

وی افزود: هر اندازه این اتفاقات بیشتر شود دشمنی ما با آن‌ها بیشتر می‌شود و فقط باید به فکر چاره‌اندیشی باشیم که چگونه از شر این شیطان پلید خلاص شویم.

 

مقامی به برخورد امریکا با ایرانی ها در قبل از انقلاب نیز اشاره کرد و گفت: امریکایی ها قبل‌ از انقلاب هم دشمن ما بودند چرا که منابع ما را می‌بردند اما آن موقع رژیم پهلوی به درخواست های آن ها تن می داد و کنار می‌آمدند اما اکنون ما مقابل آن ها هستیم و باج نمی‌دهیم و به همین دلیل است که دشمنی باقی‌مانده است.

 

این هنرمند پیشکسوت در پایان تاکید کرد: اگر امریکایی ها بخواهند مملکت ما را مورد سوءاستفاده قرار دهند و نیت غارتگری داشته باشند این دشمنی وجود دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.