گروه: اخبار استان خبر: 205733 / تاریخ انتشار : 1401/4/12 ساعت : 20:15
محمد گلریز در گفتگو با صبح‌زاگرس:

خصوصیت و ماهیت امریکا ضد حقوق بشری است

گلریز گفت:دولتمردان آمریکایی از ستمگران روزگار هستند و به دروغ می‌گویند ما تابع حقوق‌بشر هستیم این دروغ‌ها را می‌گویند و عده‌ای هم هستند که آن‌ها را همراهی می‌کنند.

خواننده سرودهای انقلابی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در خصوص حقوق بشر امریکایی گفت: خصوصیات و ماهیت آمریکا این است که ضد حقوق‌بشر است، نه تنها در حق ملت ایران بلکه در همه دنیا این‌گونه بوده‌است، آمریکا در خیلی از کشورها نیروهای نظامی دارد.

 

محمد گلریز ادامه داد: شما چکار دارید که در تمام دنیا نیرو دارید؟ چرا شما تمام دنیا را نوکر خودتان می‌دانید و باید از شما اطاعت کنند؟ از آن طرف هم دم از حقوق‌بشر می‌زنند؛ یک نمونه آن سرنگونی هواپیمای ایرانی است و بعد هم به آن‌ها جایزه دادند، در طبس دیدیم چه حمله‌ای انجام دادند که اگر عنایت خدا نبود آمده بودند که خیلی اتفاقات را رقم بزنند.

 

وی افزود: امریکایی ها در ویتنام جنایت‌هایی زیادی انجام دادند، در یمن چندین سال است که به وسیله عواملشان کودک‌کشی می‌کنند، یا در افغانستان چه بلایی سر مردم آوردند؛ اگر بخواهیم یکی‌یکی این‌ها را بشماریم همه دنیا این‌ها را می‌دانند اما آن‌قدر تبلیغات آن‌ها وسیع است و در تمام کشورها مزدور دارند که این مسائل برای مردم آن‌گونه که باید و شاید بازگو نشود اما آزاده‌های جهان همه متفکران و کسانی که تابع اصول انسانی هستند می‌دانند که واقعاً چه جنایاتی آمریکا انجام داده‌است.

 

گلریز تاکید کرد: این‌ها واقعاً از ستمگران روزگار هستند و به دروغ می‌گویند ما تابع حقوق‌بشر هستیم این دروغ‌ها را می‌گویند و عده‌ای هم هستند که آن‌ها را همراهی می‌کنند ما باید به هر وسیله‌ای که می‌توانیم این مسئله را محکوم کرده و این ستم‌ها را آشکار کنیم. همه باید دست‌به‌دست هم دهیم تا کارهایی که به دروغ در قالب حقوق‌بشر انجام می‌دهند برملا شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.