گروه: اخبار استان خبر: 205748 / تاریخ انتشار : 1401/4/13 ساعت : 11:15

واکنش راه و شهرسازی استان به خبر آقای مدیرکل و خودروی شاسی بلند اداره

راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد به خبر حضور مقتدرانه آقای مدیرکل با خودروی شاسی بلند اداره در مراسم فاتحه خوانی! واکنش و از نقد این رسانه استقبال کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روز های گذشته این رسانه در گزارش خبری به استفاده شخصی برخی از مدیران از خودروهای سازمانی با انتشار تصاویری از این وضعیت با عنوان حضور مقتدرانه آقای مدیرکل با خودروی شاسی بلند اداره در مراسم فاتحه خوانی! انتقاد کرد و از مسئولان خواست تا از تضییع بیت المال جلوگیری کند.

 

اگر چه آیین نامه چگونگی استفاده از خودروهای دولتی با موضوع حقوق حمل و نقل از سوی دولت در 16 ماده و تبصره‌های فراوان در سال 1386 تصویب و برای اجرا به تمامی دستگاه‌ها و ادارات ابلاغ شد اما نظارت بر اجرای این آیین نامه جای بحث و بررسی فراوان دارد.


به همین منظور و با هدف جلوگیری از تکرار این موارد، رسانه صبح زاگرس بارها در این رابطه با انتشار تصاویر و گزارش هایی به مسدولان تذکر قانونی داده و امید وار بود مسئولان بلند پایه و قضایی استان جلوی چنین حرکاتی را بگیرند.

 

با انتشار خبر حضور مقتدرانه آقای مدیرکل با خودروی شاسی بلند اداره در مراسم فاتحه خوانی!، راه و شهر سازی استان کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به این خبر صبح زاگرس از نقد رسانه ها استقبال و متنی را برای تنویر افکار عمومی ارسال کرد که بر اساس مواد قانون مطبوعات آن را درج می کنیم .

 

وابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، در پاسخ به مطلب پایگاه خبری صبح زاگرس آورده است: مهندس راستا مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان در حال عزیمت به سمت شهر شیراز جهت پرواز برای انجام مأموریت کاری در تهران بوده که در مسیر مربوطه به دلیل ضیق وقت جهت ادای احترام به همکار خود (مسئول دفتر) و خانواده وی که در غم از دست دادن مادر عزیزشان سوگوار بوده‌اند و صرفاً به نیت، مدیریت وقت از همان مسیر برای چند دقیقه‌ای توقف نموده و فاتحه قرائت نموده‌است و اسناد مربوط به مأموریت کاری و دعوتنامه نیز موجود بوده و در صورت لزوم جهت تنویر افکار عمومی و برطرف نمودن هرگونه شبهه ارائه می‌شود.


ضمن تشکر از اصحاب رسانه که چشم بینا و گوش شنوای مردم بوده و هستند و بیان نقاط ضعف و پیگیری مشکلات را به عنوان رسالت خود دانسته، این اداره از چنین رویه انتقادی دلسوزانه که در راستای دفاع از حقوق عامه می‌باشد، استقبال می‌نماید.

 

 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.