گروه: اخبار استان خبر: 205779 / تاریخ انتشار : 1401/4/14 ساعت : 07:08
تزریق نا امیدی به جامعه به شیوه تاجگردون؛

آخرین تلاش های تاجگردون برای تحریک عواطف طرفدارانش/زمزمه هایی از برخی سازماندهی های صورت داده شده وجود دارد!

بیراه نیست که نمایندگان مجلس، با اقدام سال گذشته خود، چه خطری را از بیخ گوش شان رفع کردند تا آسیب کمتری متوجه مجلس شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسموسی کریمی - خبرها حاکی از آن است که مدت زیادی است غلامرضا تاجگردون به دنبال تلافی اقدام مجلس در رد قانونی اعتبارنامه اش است و شبانه روز روی این موضوع برنامه ریزی می کند.

 
در آخرین تحرکات وی که فعالیتش توسط خودش لو رفت، او از سازماندهی نفر یا نفراتی خبر داد که قرار بود جلوی قالیباف اقدام به سخنرانی کنند.
 
اما او نمی داند که با این اقدامات سلبی در واقع فعالیت خودش را در نزد افکار عمومی و نهادهای مربوطه سیاه تر می کند، و با هر ضربه ای به دنبال انتقام گرفتن است.
 
تاجگردون که خود خوب می‌داند پایان فعالیت سیاسی اش سال گذشته رقم خورد، به دنبال دست و پا زدن است، حتی طرفداران و مدیرانش نیز این روزها چرخش های ۱۸۰ درجه ای را در جلوی چشم خود می بینند.
 
 
شاید سال آینده همین موقع او دیگر از این تکاپو دست بکشد، و متوجه شود کار از آنچه فکرش را بکند خواب تر شده است.
 
اما این اقدامات و طنزهایی که وی در باب رییس یک قوه در نظام مقدس جمهوری اسلامی در صفحه شخصی خود در حال انتشار است، موجب ناامیدی در سطح جامعه می شود.
 
او به راحتی و مصداقا در بین توده های مردم در صفحه مجازی اش با نامید کردن آنها دارد فعالیت هایش را سمت و سو می دهد.
 
موضوعی که اخیرا شخص اول نظام، مقام معظم رهبری صریحا آن را نهی کردند و بیان کردند که این اقدامات بازی در اردوگاه دشمن است.
 
اکنون بیراه نیست که نمایندگان مجلس، با اقدام سال گذشته خود، چه خطری را از بیخ گوش شان رفع کردند تا آسیب کمتری متوجه مجلس شود.
 
امیدواریم نهادهای مربوطه با هوشیاری کامل حواسشان به تحرکات این روزهای تاجگردون جمع باشد و با هوشیاری و صبر آن را دنبال کنند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.