گروه: اخبار استان خبر: 206095 / تاریخ انتشار : 1401/4/21 ساعت : 11:58

اتفاق عجیب در نقل و انتقالات پرسپولیس؛ فقط پاتک پرسپولیس به استقلال راضی است !

از بین خریدهای جدید پرسپولیس فقط سعید صادقی پیش پرداخت گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس از بین خریدهای جدید پرسپولیس فقط سعید صادقی پیش پرداخت گرفته است.  طبق آخرین خبرها، باشگاه پرسپولیس تاکنون تنها به یک بازیکن خود پیش پرداخت داشته است. درحالی که نقل و انتقالات پرسپولیس پس از شروع خوب در پنجره تابستانی، سرعت کندی به خود گرفته و حتی می شود گفت که به نوعی متوقف شده، برخی خبرها حاکی از آن است که تنها یک بازیکن پیش پرداخت گرفته و بقیه بازیکنان به امید گرفتن پیش پرداخت ها و یا پرداخت درصدی از مبالغ قراردادهایشان تا شروع لیگ برتر هستند.

این در حالی است که در بین بازیکنانی که پرسپولیس تاکنون در نقل و انتقالات به خدمت گرفته است تنها به سعید صادقی مبلغ دو و نیم میلیارد تومان پیش پرداخت داشته که آن هم توسط یکی از هواداران متمول این تیم که ساکن دبی است تامین شده و باشگاه تاکنون برای هیچکدام از بازیکنان جدید و مربیان خارجی که به خدمت گرفته پرداختی مستقیمی نداشته است.

پرسپولیس تیم خوبی بسته و البته ارقام قراردادها هم بالاست اما ظاهرا مشکلات مالی در پرسپولیس اوج گرفته و حتی این باشگاه برای اردوی ترکیه اش هم نتوانست اسپانسر بگیرد تا اردوی خارجی هم فعلا لغو شود و قرمزها مجبور شوند تمرینات پیش فصل خود را مطابق دو فصل گذشته در داخل کشور پیگیری کنند.

اتفاق عجیب در نقل و انتقالات پرسپولیس؛ فقط پاتک پرسپولیس به استقلال راضی است !

باید منتظر ماند و دید مدیرعامل پرسپولیس که این روزها برای سفر زیارتی در خارج از کشور و کربلا حضور دارد پس از بازگشت به کشور، در ادامه چه نسخه‌ای برای حل مشکلات مالی قرمزها تجویز خواهند کرد تا خواسته یحیی گل‌محمدی یعنی جلوگیری از اتفاقات فصل گذشته که حتی موجب به استعفاهای سریالی او شد تکرار نشود. بسیاری معتقدند که اگر باشگاه نتواند به موقع به بازیکنان پرسپولیس در فصل پیش رو پرداختی داشته باشد، آن وقت پرسپولیس وارد بحران خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.