گروه: اخبار استان خبر: 206187 / تاریخ انتشار : 1401/4/22 ساعت : 16:38

آغاز پیک هفتم کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن هشدار در خصوص شروع پیک هفتم کرونا، اعلام کرد: مردم هر چه سریع تر جهت تکمیل واکسیناسیون خود اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دکتر محمد غلام نژاد گفت: هم اکنون 40 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد 2 نفر مبتلای قطعی می باشند.

 

وی با اشاره به آزمایش‌های انجام شده در استان طی 24 ساعت گذشته تصریح کرد: از 102 نمونه دریافت شده از آزمایشگاه‌های استان که شامل تست‌های پی سی آر و رپید تست است حدود 16 درصد موارد مثبت بودند.

 

غلام نژاد اضافه کرد: طی یک هفته اخیر روند ابتلا به کووید 19 در استان سیر صعودی داشته که نشان دهنده آغاز پیک هفتم است.

 

وی خاطر نشان کرد: از مجموع مبتلایان به کووید 19در کهگیلویه و بویراحمد 96هزار 707 نفر تاکنون بهبود یافته گزارش شده است.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اذعان داشت: طی 24 ساعت گذشته در کهگیلویه وبویراحمد فوت ناشی از کرونا نداشتیم و همچنان آمار قربانیان کرونا در استان یک هزار و 132 نفر است.

 

 غلام نژاد ضمن تاکید بر تسریع در تزریق واکسن، اظهار داشت: در همه مراکز، خانه های بهداشت، پایگاه های سلامت استان واکسیناسیون کووید 19 انجام می شود لذا از مردم شریف استان تقاضا داریم جهت تکمیل واکسیناسیون خود اقدام نمایند.

 

انتهای پیام/

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: افرادی که شش ماه از تزریق دوز سوم آنها گذشته باشد می توانند جهت دریافت دوز چهارم نیز به پایگاه ها و مراکز بهداشت مراجعه نمایند.


 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.