گروه: اخبار استان خبر: 206623 / تاریخ انتشار : 1401/4/31 ساعت : 11:05

انتقاد فرماندار بویراحمد از رزومه سازی در یکی از شوراهای شهر/ شهر و شهرداری محل آزمایش و خطا نیست

فرماندار بویراحمد ضمن انتقاد از عملکرد یکی از شوراهای این شهرستان بیان کرد: شورای محترم این شهر به جای رزومه سازی به فکر آینده این شهر و منطقه باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار شهرستان بویراحمد در جمع بندی نهایی شورای برنامه ریزی شهرستان بویراحمد در خصوص اعتبارات شهرداری ها در بودجه سال ۱۴۰۱ که تاکنون مشخص نشده اند، بیان کرد: جای نگرانی نیست و اعتباراتی که از قبل در نظر گرفته شده بود ، سر جای خودش هست و منتظر تعیین تکلیف نهایی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هستیم.

 
مهدوی مطلق با تاکید بر این که از شهرداری های شهرستان در هر صورت حمایت خواهیم کرد، در سخنان خود از شورای یکی از شهر ها گلایه کرد.
 
 
وی افزود: ما به لحاظ قانونی نمی توانیم در انتخاب شهردار ورود کنیم اما  از اینکه یک شهر که خودش با چالش های جدی روبرو است، در یک سال ۶یا ۷ شهردار و سرپرست  با میانگین دو ماهه تجربه کرده  و شهر در گرو تصمیمات نادرست قرار گرفته و شورای آن تاکنون نتوانسته به یک جمع بندی اصولی برسد.
 
 
فرماندار بویراحمد با اعلام نگرانی در این خصوص بیان کرد: جدا انتقاد داریم؛ ما هم نمی توانیم در خصوص این شهر تصمیم جدی بگیریم و حق مردم و وقت عمومی و فرصت های عام در حال هدر رفتن است، شورای محترم این شهر به فکر آینده این شهر و منطقه باشند نه رزومه سازی؛ شهر و شهرداری  محل آزمایش و خطا نیست.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.