گروه: اخبار استان خبر: 206626 / تاریخ انتشار : 1401/4/31 ساعت : 15:39
عکس نوشته؛

رزومه سازی در یکی از شوراهای شهر بویراحمد/رونمایی از آبشارهای جدید شهر یاسوج+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود هدر روی آب در بلوار های مرکز استان و بیخیالی آب و فاضلاب و شهرداری یاسوج اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،نجات آب در پرآب ترین شهر کشور، شهر برف و آفتاب در مسیر توسعه، انتقاد فرماندار بویراحمد از یک شورای شهر،تولید آزمایشی اتیلن در ماه‌های پایانی سال در گچساران و اولین عمل تعویض مفصل زانو در کهگیلویه از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 شهردار شهر سی سخت از آخرین وضعیت خدمت رسانی به شهروندان در این شهر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: حدود ۱۰۰ میلیارد در بخش های مختلف شامل پارک ها مبلمان سازی و بهسازی به مناقصه رفت.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 فرماندار بویراحمد ضمن انتقاد از عملکرد یکی از شوراهای این شهرستان بیان کرد: شورای محترم این شهر به جای رزومه سازی به فکر آینده این شهر و منطقه باشند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 اولین عمل تعویض مفصل زانو در شهرستان کهگیلویه توسط دکتر رهگشای،جراح و متخصص ارتوپد و ستون فقرات انجام شد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور گفت: در ماه‌های پایانی سال جاری اتیلن اولیه در پتروشیمی گچساران تولید می‌شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 

 

 
 هدر روی آب در فضای سبز شهر یاسوج و بحران کم آبی داد شهروندان این شهر را درآورد تا بی تفاوتی آبفا و بی خیالی شهرداری برای مردم نگران کننده شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.