گروه: اخبار استان خبر: 206773 / تاریخ انتشار : 1401/5/5 ساعت : 10:18
درگفت و گو با صبح زاگرس

بیانیه گام دوم در نمازجمعه لنده اجرایی می شود

مسول ستاد نماز جمعه شهرستان لنده از اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب وتوجه ویژه به کادر سازی در روند اجرایی کردن این بیانیه در نماز جمعه خبرداد.

ابوطالب سیاهی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به سالروز تاسیس نهاد نماز جمعه و اقامه اولین نماز جمعه در تاریخ 5مرداد ماه 1358به امامت آیت الله طالقانی گفت: نهاد مقدس نماز جمعه یکی از نهادهای است که در راستای اهداف عالی انقلاب اسلامی و به فرمان امام خمینی(ره) در کشور برگزارشد که به تبع آن کم کم در سراسر کشور نمازجمعه تشکل شد.

 

مسول ستاد نماز جمعه شهرستان لنده گفت: از مهمترین اهداف درازمدت  ستاد نماز جمعه شهرستان اجرایی کردن مطالبات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در گام دوم انقلاب اسلامی پیرامون اهمیت به جوانان و نوجوانان است که این حوزه اقدامات خیلی خوبی در راستای جذب، حمایت و هدایت جوانان شکل گرفته است.

 

سیاهی گفت: با رهنمودهای امام جمعه شهرستان فعالیت‌های خوبی در این زمینه شکل گرفته است و به جهت تلاش های مستمر وی و پیگیری مشکلات مردم از طریق تریبون نمازجمعه شاهد رفع بسیاری از مشکلات شهرستان تا کنون بوده ایم.

 

مسول ستاد نماز جمعه شهرستان لنده از اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب وتوجه ویژه به کادر سازی در روند اجرایی کردن این بیانیه در نماز جمعه خبرداد.

 

وی گفت: در همین راستا نیز توجه ویژه ای ستاد نماز جمعه شهرستان لنده به اجرایی کردن اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت شاخصه های این بیانیه دارد و نتایج خوبی نیز در راستای اجرای این شاخص ها نیز با همراهی و همکاری خوب برخی نهاد ها و جوانان این شهرستان حاصل شده است.

 

وی در خصوص اجرای ویژه برنامه های این روز گفت: غبارروبی گلزار مطهر شهداء، پیاده روی خانوادگی، برگزاری میز خدمت ادارات در مصلی و نشست هم اندیشی اعضای ستاد را از برنامه های اجرا شده عنوان و برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع نمازجمعه ، مسابقه نقاشی کودکان تجلیل از اعضای ستاد نمازجمعه،تشکیل هیئات اندیشه ورز متشکل از جوانان و نوجوانان جهت افزایش جاذبه و کیفیت بخشی به برگزاری نمازجمعه را از دیگر برنامه های گرامیداشت سالروز نمازجمعه بیان کرد.

 

سیاهی در پایان از همکاری همه ادارات در جهت برگزاری این ویژه برنامه تشکر و قدردانی کرد و از مردم شریف شهرستان خصوصا جوانان و نوجوانان جهت شرکت گسترده در نماز جمعه این هفته و همچنین در طول سال دعوت نمود.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.