گروه: اخبار استان خبر: 206877 / تاریخ انتشار : 1401/5/5 ساعت : 12:48
عکس نوشته

عملیات مرصاد؛ آخرین برگ افتخار آمیز تاریخ دفاع مقدس/بیداری غول سرکش کرونا/خطر در کمین کشاورزان و دامداران سرزمین دنا

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به بیداری غول سرکش کرونا در سرزمین زاگرس اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عملیات مرصاد؛ آخرین برگ افتخار آمیز تاریخ دفاع مقدس،بیداری غول سرکش کرونا،خطر در کمین کشاورزان و دامداران سرزمین دنا،معاون وزیر جهاد: نباید از عشایر در بحران احتمالی چند روز آینده غافل شد و داد شهروندان از خاموشی های مکرر درآمد از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 نشست ستاد بحران استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد تا پاپی زاده به ضرورت حمایت از عشایر در بحران احتمالی بارش ها در چند روز آینده تاکید کند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 رئیس سازمان جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه تا کنون خسارتی در رابطه با آفت زدگی باغات شهرستان باشت گزارش نشده است از کشاورزان و دامداران خواست هشدارهای ستاد بحران را جدی بگیرند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 ۳۰۴ نفر از رزمندگان میهن در عملیات مرصاد به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و بنابر اعتراف منافقین در نشریه مجاهد در این عملیات بیش از ۲۰۰۰ نفر از افراد منافقین به هلاکت رسیدند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته در کهگیلویه و بویراحمد فوت ناشی از کرونا نداشتیم، گفت: شمار قربانیان این بیماری همچنان هزار و ۱۳۳ نفر است.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 رئیس اداره برق شهرستان بویراحمد در خصوص خاموشی های در شهرک میلاد واکنش نشان داد و از نقش سارقان در این خاموشی ها توضیحاتی داد.

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.