گروه: اخبار استان خبر: 207172 / تاریخ انتشار : 1401/5/10 ساعت : 11:41
با خبرهای خوش صبح زاگرس همراه باشید

خسارت 100 میلیاردی سیل به عشایر کهگیلویه و بویراحمد/راز ماندگاری "هنر تعزیه" از نگاه "تعزیه گردان" گچسارانی/مسئولان شهر نظارت کنند+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به خسارات زیان بار سیل به عشایر کهگیلویه وبویراحمد اشاره کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،خسارت 100 میلیاردی سیل به عشایر کهگیلویه و بویراحمد،راز ماندگاری "هنر تعزیه" از نگاه "تعزیه گردان" گچسارانی،مسئولان شهر نظارن کنند،خسارت 853 میلیارد تومانی سیل به کشاورزان استان وعجیب اما واقعی: سودجویی به بهانه مالیات از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 مدیر کل امور عشایر کهگیلویه و بویر احمد به تشریح خسارات ناشی از سیل به عشایر کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: تا امروز خسارت ناشی از سیل به عشایر 100 میلیارد تومان بوده است
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 برخی مغازه داران سودجوی لیککی به بهانه مالیات، ۱۰درصد کارمزد به ازای پرداخت وجه نقد از مشتریان دریافت می کنند و همین موضوع سبب واکنش رئیس اتاق اصناف شهرستان بهمئی شد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 ریختن زباله های خانگی و ساختمانی در ورودی های پل بنسنجان یاسوج چهره زشتی را به نمایش گذاشته است که دل هر رهگذری را به درد می آورد.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 هنر اصیل تعزیه از گذشته تاکنون جزء هنرهای پر مخاطب بوده و رونق بسیاری هم داشته است به آن جهت که از بطن مردم برخاسته و همیشه نیز با حمایت و هنرمندی آنها برپا شده است.

 

خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.