گروه: اخبار استان خبر: 207347 / تاریخ انتشار : 1401/5/13 ساعت : 07:59
صوتی؛

اخرین وضعیت قطعی برق در شهرستان کهگیلویه و لنده

مدبر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با تشریح آخرین وضعیت قطعی برق گفت: با تلاش های صورت گرفته مشکل قطعی برق در نقاط وقوع سیلاب رفع شده و خاموشی در سطح استان نداریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جمال معتمدی زاده در خصوص قطعی برق شب گذشته، شهرستان های کهگیلویه، لنده و بهمئی در پی  وقوع طوفان و سیلاب در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس گفت:چند  روز گذشته بارش های شدیدی در استان و  شهرستان ها داشتیم که در کهگیلویه  موجب  خسارت به  زیرساختی در شبکه برق شد که قطعی برق مناطق شهری و روستای، دهدشت، سوق، چاروسا ،دیشموک و همچنین شهرستان لنده شده بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:  بدلیل برخورد صاعقه به  ایستگاه فوق توزیع سرپری ، یک دستگاه ترانس T3 را از مدار خارج کرد و موجب خاموشی در کهگیلویه بزرگ شد.

وی تصریح کرد: با تلاش   و با هماهنگی های که با برق منطقه ای خوزستان انجام شد  اکیپ های عملیاتی و تعمیراتی نیرو  این استان و شهرستان کهگیلویه و گچساران به محل حادثه اعزام شدند و با تلاش های صورت گرفته برق به مدار بازگشت و خاموشی در سطح استان نداریم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.