گروه: اخبار استان خبر: 207429 / تاریخ انتشار : 1401/5/13 ساعت : 14:47

این دلال کمر به نابودی ستاره استقلال بست ؛ ستاره ای که پرسپولیس را به خاطر استقلال پیچاند !

از جمله بازیکنان خبرساز فصل نقل و انتقالاتی تابستان جاری یاغی کم سن و سال استقلالی ها بود که می خواست به پرسپولیس برود اما پشیمان شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس طی دو ماه اخیر پس از مطرح شدن انتقال عرفان باقری بازیکن رده جوانان باشگاه استقلال به باشگاه پرسپولیس، حاشیه هایی در ارتباط با این بازیکن بین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به وجود آمد.

عرفان باقری بازیکن ۱۸ ساله اهل لاهیجان که با مشورت یک دلال، تصمیم گرفته بود به باشگاه پرسپولیس انتقال پیدا کند پس از مشورت با مسئولان باشگاه استقلال و رئیس آکادمی ‌تیمهای پایه این باشگاه از این تصمیم خود منصرف شده و در نهایت با عقد قراردادی ۵ ساله به جمع بازیکنان تیم بزرگسال استقلال پیوست. خبری که در صفحه رسمی باشگاه استقلال هم منتشر شد.

اما در این حد فاصل و از زمان عقد قرارداد با باشگاه استقلال تا امروز هرازگاهی اخباری در رابطه با این بازیکن چه در اردوی تیم استقلال و چه در اردوی تیم جوانان منتشر می‌شد تا به نظر برسید عرفان باقری فوتبالیستی بی انضباط، پرحاشیه و شرور است.

 

از جمله این خبرهای حاشیه ای می‌توان به ایجاد درگیری در اردوی تیم جوانان به خاطر پشه! حاضر نشدن در تمرینات استقلال بدون اطلاع کادر فنی، اخراج از تمرینات بزرگسالان استقلال به دستور ساپینتو، حضور در هتل اسپیناس همراه با خانمی ناشناس و از این دست شایعات اشاره کرد که طی هفته های اخیر بارها باعث خبرساز شدن این بازیکن شده بود.

لازم به ذکر است؛ از نزدیکان به این بازیکن مطلع شدیم ظاهراً در ابتدای فصل نقل و انتقالات یک دلال و گروهی که او را در بحث رسانه و فضای مجازی حمایت می کنند به عرفان باقری پیشنهاد داده بودند تا در طول فصل پیش روی مسابقات لیگ برتر، تحت نظارت آنها کارهای فوتبالی اش را انجام بدهد اما پس از مشورت این بازیکن با مدیران باشگاه استقلال و تغییر رویه در اجرای برنامه هایش در نهایت گروه مربوطه این بازیکن را تهدید می‌کند که به شکلی دیگر تلافی این شرایط را نشان خواهند داد و او را نابود می کنند.

ناگفته نماند؛ عرفان باقری در روزهای گذشته به دلیل دریافت برگه خروج از استان سفری کوتاه مدت به شهر لاهیجان داشت که پس از عدم حضور در جمع هم‌تیمی‌هایش شایعه شد ساپینتو او را از تمرینات اخراج کرده است. همچنین این بازیکن ظرف روزهای ابتدایی هفته جاری همراه با یکی از اقوام درجه یکش با مدیران باشگاه استقلال دیدار می کند تا برای نقل مکان به خانه ای که باشگاه برای او در نظر گرفته اقدامات اولیه را انجام بدهد اما شایعه می شود که عرفان باقری با یک خانم ناشناس هتل اسپیناس رفت و آمد می کند. باقری در این مدت در منزل یکی اقوامش در تهران زندگی می کرده و به همین دلیل برای رتق و فتق کارهای مربوط به باشگاه نیز همراه با همان فرد با مدیران باشگاه دیدار کرده بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.