گروه: اخبار استان خبر: 207730 / تاریخ انتشار : 1401/5/18 ساعت : 10:49
گزارش

قطعی مکرر برق دهدشتی ها را کلافه کرد/ خسارات مردم جبران شود

شهروندان دهدشتی با ابراز گلایه از قطع مکرر برق در برخی ازمناطق این شهر خواستار جبران خسارات و رفع مشکلات شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدتی است که قطعی زیاد برق در برخی از مناطق شهر دهدشت موجب ایجاد مشکلات مختلف برای مردم شده است و آنچه بیشتر باعث رنج مردم را آزار می دهد تبعیض در قطعی‌های بدون برنامه ای است مدام در برخی مناطق شهر انجام شده و بعضی نقاط دیگر شهر این قطعی برق شامل انها نمی شود.

 

به دلیل درخواست مردم و برای انعکاس مشکلات  خبرنگار این پایگاه خبری به سطح شهر مراجعه کرده و شاهد قطع گسترده برق  بوده و ساکنان مناطق، گلزار، ۶۰ دستگاه، کمربندی اول و ... با گلایه از مسئولان و شورای خواستار رسیدگی به این مشکل در این مناطق شدند.

 

---

در همین راستا روح الله.م یکی از شهروندان دهدشتی در این خصوص به خبرنگار ما با اشاره به گرما و شرجی بی سابقه که از ماه ها قبل شروع شده است گفت: متاسفانه در این شهر خاموشی های بدون برنامه در برخی  مناطق انجام می‌شود و همین امر موجب شده است خسارات زیادی به شهروندان وارد شود.

 

وی افزود: منطقه گلزار ، ۶۰ دستگاه صداوسیما از جمله مناطقی هست در طول روز  در چندین نوبت شاهد قطعی برق هستیم و  با مسئولان و شورای شهر تماس گرفته می شود اما ترتیب اثری تاکنون داده نشده است.

 

موسوی شهروند دیگری است که با گلایه از مسئولان شهری با تاکید بر اینکه  مگر می شود این قسمت های جز شهر محسوب نشود که برای کاهش بار مصرف همیشه به دست به قطع برق این قسمت از شهر زده می شود گفت: مسئولان در خاموشی ها عدالت را رعایت کنند و برای اینکه خانه ها مئسولان در سمت های بالای شهر هستند همیشه برق پایین شهر را خاموش نکنند.

 

کبری خانمی ۳۸ ساله با گلایه از مسئولان شهر دهدشت گفت: در این گرما و شرجی در چند نبود برق این قسمت از شهر قطع می‌شود، و نمی‌شود بدون وسیله خنک کننده سر کرد.

 

وی افزود: چگونه مسئولان می توانند راحت شب بر بالین بگذارند در صورتی که در توزیع عادلانه امکانات عمومی بین مردم تبعیض قائل می شوند؟! ایا حاظرند خود و خانواده هایشان، به خاطر همزاد پنداری با قسمتی از شهر که در ساعت مختلف روز با قطعی برق مواجه هستند، زیر وسائل خنک کنند استراحت نکنند؟!

---

قطع و نوسان مکرر برق در ساعات اوج مصرف و در شب های گرم و شرجی این روزهای دهدشت،  شهروندان این منطقه  را به شدت کلافه کرده و موجب گلایه مندی شدید مردم دهدشت و سوختن  برقی  ووسایل خنک کننده آنان شده است  و مسئله مهم دیگر نیز این است که کودکان و بیماران به اندازه سایر افراد نمی توانند از پس تحمل گرما بربیایند و زودتر از دیگران دچار مشکل می شوند که این نیز معضلی دیگر است که از مسئولان امر خواستاریم هر چه سریعتر در رفع این مشکل کوشا باشند.

 

با تماس خبرنگار ما با رئیس شرکت برق کهگیلویه جهت پیگیری مطالبات مردمی، شرکت مربوطه با وجود تماس مکرر پاسخگو نبود، هرچند حق پاسخگویی برای اداره برق کهگیلیویه محفوظ است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.