گروه: اخبار استان خبر: 207945 / تاریخ انتشار : 1401/5/21 ساعت : 17:03

ماهواره خیام جدیدترین دستاورد فضایی ایران

کیانی اصل گفت: پرتاب خیام یکی از مهمترین نمادهای «ما می توانیم است» که از راه پیشرفت علمی را که از مهمترین ابزارهای قدرت مبتنی بر راهبرد است و استقلال ایران را بیش از پیش تضمین می

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس خطیب نماز جمعه سوق در نماز سیاسی عبادی این هفته گفت: جمهوری اسلامی با پرتاب ماهواره های ... طلوع ، رصد ، نوید ، فجر ، ناهید ، پیام و ظفر توانایی و دانش بومی خود را در عرصه هوافضا و ماهواره را به اثبات رسانده است

 

حجت‌الاسلام مهدی کیانی اصل افزود: پرتاب خیام یکی از مهمترین نمادهای «ما می توانیم است»  که از راه پیشرفت علمی را که از مهمترین ابزارهای قدرت مبتنی بر راهبرد ( العلم سلطان ) است به سوی آینده ای روشن می گشاید و استقلال ایران را بیش از پیش تضمین می کند.

 

پیروزی مقاومت فلسطین در نبرد سه روزه

 

وی در بخش دیگر سخنان خود به جنایات رژیم کودک کش اسراییل اشاره و تصریح کرد: وقتی رژیم غاصب صهیونیستی یک بار دیگر نوار غزه را هدف قرار داد که این حملات سه روز ادامه داشت مقاومت فلسطین با موشک باران سرزمین های اشغالی این رژیم را مجبور به آتش بس کرد.

 

کیانی اصل خاطر نشان کرد:  یکی از شکست های رژیم غاصب شکست مفتضحانه اش در شکست ناپذیر جلوه‌دادن گنبد آهنین بود  ؛ حملات موشکی جبهه مقاومت این سامانه پدافند گنبد آهنین را زیر سوال برد.

 

وی ادامه داد:  تنها راه پیروزی مقاومت و ایستادگی است به راه دیگری وجود ندارد ولی کسانی که مقاومت می‌کنند باید از خطرات مقاومت نترسند که اگر ترسیدند و در مقاومتشان اختلال ایجاد شد پیروزی به دست نخواهد آمد.

 

امام جمعه سوق ابراز داشت:در باب در اختیار قرار دادن چادر برای شرایط بحرانی و زمین لرزه ای از چه خانه‌های ویران شود و نباید بلافاصله با هر اتفاق کوچکی درخواست چادر داشته باشید چرا که ۱۲ هزار جمعیت عشایر در سطح استان داریم و جمعیت هلال احمر پاسخگوی این همه جمعیت در باب توزیع چادر نیست‌.

 

کیانی اصل در ادامه گفت:باید امور عشایر در سطح شهرستان ، استان و کشور کمک کنند که اعتباراتی را به شرکت نساجی هلال احمر واگذار کنند تا این عزیزان بتوانند چادر تهیه کرده و در مواقع اضطراری به جامعه هدف و مخصوصاً عشایر چادر توزیع کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.