گروه: اخبار استان خبر: 208150 / تاریخ انتشار : 1401/5/25 ساعت : 06:41

ای بلیط ریشه دارم کی زبان باز می کنی؟/ عیار شورای شهر یاسوج دست شهروندان است

عیار منتخبین شورای شهر یاسوج و توسعه خدماتی، عمرانی، فرهنگی و مبلمان این شهر برای شهروندان مشخص بوده و در انتخابات دور هفتم بر اساس شاخص خدمت مردم رای می دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در چند دور گذشته از شورای شهر یاسوج عملکردها به سمت و سویی رفته که حاشیه بر متن غلبه کرده و روز به روز در ماراتن توسعه شهری از سایر شهر های کشور به عنوان مرکز استان عقب می مانیم.

 

یکی از شوراهای پر چالش کشور را می توان شورای دور قبل شهر یاسوج نامید که از ابتدا با تشکیل 2 گروه حداقلی و حداکثری کار را تا جایی پیش بردند که زمان برای مردم معنا و مفهومی پیدا نکرد و به یک باره انتخابات دور جدید آغاز شد تا این مردم بودند که سرنوشت ها را تعیین کردند.

 

با آغاز رسمی تبلیغات انتخابات دور ششم شورای اسلامی در شهر یاسوج با عبور از هر خیابانی صدای آهنگ احساسی " ای بلیط ریشه دارم بردشیر سردیارم " به گوش می رسید به گونه ای که رهگذران این احساس را می کردند که این نامزد انتخاباتی به تنهایی آرشی کمانگیر بوده و درمانگر شهر او خواهد بود .

 

با اتمام برگزاری انتخابات دور ششم وآغاز فعالیت اعضای جدید، سیر رکود پارلمان محلی یاسوج با لعابی طلایی خودش را نشان داد تا آنگونه که بنظر می رسد شوک پیروزی در انتخابات سکوتی عجیب بر خلاف شورای قبل این شورا را فراگیرد و نگارنده را دست به دعا برد که زبان بیان خدمات و یا هم آنچه انجام نشده روزی قفلش باز شود.

 

عیار فعالیت اعضای پارلمان محلی یاسوج و توسعه این شهر بعد از گذشت تقریبا 14 ماه به دست مردم آماده و آنگونه که احساس می شود بلوط های ریشه دار نتوانسته اند به شهروندان محصول و خدمات دهند چرا که سکوت شورا اجازه نداده اگر کاری هم صورت گرفته مردم از آن خبر دار شوند.

 

اگر چه برخی از رسانه ها و شهروندان از پشت پرده هایی که ما آن را نه رد و نه تایید می کنیم ، خبر می دهند اما باید گفت زمان می گذرد و انتخابات دور هفتم نیز خواهد رسید و بدون شک تجربه باعث می شود تا شهروندان دیگر با آهنگ بلیط های ریشه دار احساسی نشوند و از روی تجربه و با نگاه مسئولیت پذیری به نامزدها رای دهند.

 

شهروندان از قصه پر غصه و بر روی موج سکوت اختلاف، لجاجت، زورآزمایی، لابی در انتخاب ها و بی خیالی اعضای شورای این شهر خبر دارند و ما به دلیل اطاله کلام  بیش از این در این مقال نخواهیم نوشت و بنابراین پیشنهاد می شود شهردار و مجموعه شورا طی یک نشست خبری مشترک با حضور رسانه های استان راهبرد و اهداف پیش رو را برای مردم ترسیم و اگر هم واقعا بن بستی در این زمینه هست و راهی برای برون رفت از وضعیت موجود متصور نیست، لازم است استاندار یا معاونت امور عمرانی براساس قوانین و مقرارت موجود ورود نمایند و با اتخاذ تصمیمات کارگشاه انگیزه خدمت رسانی مطلوب و با کیفیت را به فضای مدیریت شهری بازگردانند.

 

انتهای پیام - نیما جمالی

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.