گروه: اخبار استان خبر: 208581 / تاریخ انتشار : 1401/6/2 ساعت : 13:15

پایان تلخ مسافرت خانوادگی در نومل گرگان!/ دختر 13ساله ناپدید شد!

ساعت 18 روز دوشنبه زنگ تلفن آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان به صدا درآمد و صدای پشت تلفن پیامی تلخ را مخابره می کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس موسی الرضا صفری  جزئیات حادثه را اینگونه بیان نمود: حوالی ساعت 18 عصر روز دوشنبه با اعلام حادثه مبنی بر غرق شدگی دختر بچه سیزده ساله در سدکوثر نومل به سامانه 125 با هماهنگی ستاد فرماندهی تیم ویژه غواصی سازمان مجهز به تجهیزات ویژه عملیات جستجو در آب به محل حادثه اعزام گردیدند .

 

رییس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان ادامه داد: خانواده مسافری جهت استراحت و تفریح در کنار سد متوقف شده بودند؛ دختر سیزده ساله خانواده مشغول بازی بوده که متاسفانه بدلیل ناهمواری کف به داخل آب افتاده و غرق می شود.

 

وی افزود: تیم ویژه غواصی سازمان آتش نشانی گرگان پس از جستجو پیکر بی جان دختر سیزده ساله را یافته و از آب خارج و جهت پیگیری قضایی تحویل عوامل اورژانس و انتظامی گردید .

 

صفری در ادامه از شهروندان درخواست نمود جهت اتراق در حوالی آب بندها ، سدها ، استخرهای کشاورزی و غیره .. جهت پیشگیری از ورود کودکان و نوجوان به داخل آب حتما فاصله مناسبی با آببندها داشته باشند و حتما از ورود آنها به داخل آب حتی با وجود آشنایی با فنون شنا جلوگیری شود .

 

زواریی/ گلستان

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.