گروه: اخبار استان خبر: 209014 / تاریخ انتشار : 1401/6/9 ساعت : 09:55

گلایه مردم از نوسانات برقی در سوق

قطعی‌های با برنامه و بی برنامه مکرر برق در سوق موجب گله مندی و خسارات مالی به مردم این منطقه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نوسانات برق در سوق سبب شده مردم این شهر روزهای گرم تابستان را به سختی بگذرانند.

 

ساکان این منطقه از شهرستان کهگیلویه  از قطعی مکرر برق  گلایه دارند و این امر به یک مشکل جدی برای مردم و یک چالش برای مسئولان و متولیان تبدیل شده است.

 

از آغاز فصل گرما شاهد قطعی های مکرر برق در این منطقه هستیم که این شرایط برای مردم به مشکلات اساسی تبدیل شده است.

 

علاوه بر ساکنان شهر، روستا‌های  شهر سوق نیز از قطعی مکرر برق ابراز نگرانی دارند و اعلام می کنند که قطعی های مکرر  موجب خسارت‌های زیادی به وسایل برقی از جمله، یخچال، فریزر، کولر و ... آنان شده است.

 

در همین خصوص مدیرعامل شرکت توزیع برق کهگیلویه وبویراحمد به خبرنگار این پایگاه خبری گفت: بعد از طوفانی که در منطقه لنده رخ داد و مشکلی در شبکه  برق  ایجاد شد ۲۰ نفر از گروه های عملیاتی ، تعمیراتی، مهندسی ، حوزه بهره برداری با دستگاه های عیب یاب به محل اعزام شدند و ۲ شبانه روز در طول مسیر تمام شبکه را عیب یابی کرده و مشکل مشخص  شد.

 

معتمدی افزود: بعد از عیب یابی قرار  بود تعمیرات انجام شود اما متاسفانه با وقوع طوفان ها تابستانه، ورزش بادهای شدید و رعد و برق ها مانع کار شد.

 

وی تصریح کرد: با هماهنگی هایی که با فرماندار انجام گرفت تعمیر عیب های شناسایی انجام و تمام تلاش های شبانه روزی همه همکاران ما در شرکت برق این است که مشکلات در کمترین زمان حل شود.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.