گروه: اخبار استان خبر: 209401 / تاریخ انتشار : 1401/6/14 ساعت : 19:02

فیلمی رعب انگیز از گله سگ های ولگرد در سی سخت/ سلامت مردم بازیچه جدال بی پایان شهرداری و شورای شهر+فیلم

وجود گله ای سگ های ولگرد در سی سخت در حاشیه جدال شهرداری و شورای این شهر سلامت مردم را به خطر انداخته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس افزایش جمعیت سگ‌های ولگرد در سی سخت به معضلی زیست محیطی تبدیل شده که طی پیگیری های فراوان  رسانه ای تا کنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

 

این روزها در هر محفلی در فضای مجازی و حقیقی ورود می کنیم سخن از جدال و کشمکش بین شهرداری و شورای شهر سی سخت به میان می آید.

 

با وجود انجام پروژه های زیادی در خصوص زیباسازی بصیری و مبلمان شهرسی در سی سخت بارها موضوع استیضاح و سوال از شهردار سی سخت به میان آمده است.

 

در این بین برخی از مردم استیضاح و سوال از شهردار سی سخت را به سهم خواهی شورای شهر نسبت داده و آن را مانعی برای رشد و توسعه شهر سی سخت می دانند.

 

عده ای دیگر از شهروندان این موضوع را به عدم تعامل شهردار با دیگر دستگاه ها مرتبط دانسته و طرح سوال و یا اسیتضاح شورای شهر از شهردار را بجا و مناسب می دانند.

 

آنچه مسلم است با وجود این کشمکش ها و جدال های سیاسی شهر سی سخت آنگونه که باید در مسیر توسعه و پیشرفت قرار نمی گیرد و تنها مردم هستند که متحمل ضرر و زیان می شوند.

 

یکی از موضوعاتی که زیر سایه جنگ و جدل شورای شهر با شهرداری سی سخت  امنیت و سلامت مردم را تهدید می کند، وجود سگ های ولگرد در سطح شهر آن هم به صورت گله ای است.

 

ساماندهی سگ های ولگرد در شهر سی سخت که مصوبه شورای سلامت شهرستان دنا بوده است بی نتیجه مانده و روزانه شاهد افزایش این سگ ها در بلوارها و خیابان های اصلی و فرعی سی سخت مرکز شهرستان دنا هستیم.

 

خیابان های سی سخت که شهری توریستی و مسافرپذیر است، شب هنگام و در طول روز شاهد حضور گله ای و تکی سگ های ولگرد است که گویی شهر را قرق کرده اند.

 

آیا باید اتفاقی تلخ و دردناک شبیه حمله سگ‌های ولگرد و مجروح کردن کودکانی در "بیرجند، قائمشهر، هندیجان و بابل" در سی سخت به گوش برسد تا مسئولان شهری (در راس شورای شهر و شهرداری) به خود بایید و به جای حاشیه و جدال های نافرجام فکری به حال این سگ ها کنند؟؟

 

در زیر فیلمی از گله سگ های ولگرد در یکی از خیابان های سی سخت را مشاهده می کنید:

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.