گروه: اخبار استان خبر: 209505 / تاریخ انتشار : 1401/6/16 ساعت : 14:38
عکس نوشته

نگاهی به چم شیر؛بلندترین سد بتن غلتکی کشور/معادلات پیچیده انتخابات مجلس در بویراحمد و دنا/ تیشه بی خیالی منابع طبیعی به ریشه اکالیپتوس+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به معالادت پیچیده انتخابات در بویراحمد و دنا با صف بندی های اخیر اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،نگاهی به چم شیر؛بلندترین سد بتن غلتکی کشور،معادلات پیچیده انتخابات مجلس در بویراحمد و دنا،سریال قلع و قمع درختان به اسلام آباد باشت رسید،تیشه بی خیالی منابع طبیعی به ریشه اکالیپتوس،جریمه 30 میلیارد ریالی دارندگان رمزارزهای غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد از جمله فتونیوزهای صبح زاگرس است.

 
 به گفته معاون اجرایی سد و نیروگاه چم شیر گچساران عملیات اجرایی این سد هم اکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بر اساس برنامه زمان بندی عملیات آبگیری در اواخر سال ۱۴۰۱ انجام خواهد شد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 تراژدی غم‌انگیز نابودی جنگل‌های زاگرس در سکوت و بی توجهی مسئولان این بار به اسلام آباد باشت رسید تا بعد از بلوط، اکالیپتوس ها قربانی سودجویان باشند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 روند برخی فعالیت‌ها و گمانه‌زنی‌های این روزها حکایت از احتمال بروز تغییرات اساسی در معادلات انتخابات در سال 1402 دارد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از جریمه 30 میلیارد ریالی دارندگان رمزارزهای غیرمجاز در یکساله اخیر در این استان خبرداد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 مدیر عامل بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اقدامات این بانک برای حمایت از ازدواج جوانان از طریق پرداخت تسهیلات توضیحاتی داد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
انتهای پیام
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.