گروه: اخبار استان خبر: 209587 / تاریخ انتشار : 1401/6/17 ساعت : 12:33

توصیه ای به دو عضو جوان شورای شهر یاسوج/این تیم شما را از حضور در دوره بعد شورا باز می دارد!

امیدها با انتخاب دو عضو جوان در این شورا بالا گرفته بود اما بعد از مدتی این دو عضو جوان در دایره برخی از مسائل نتوانستند به خوبی عبور کنند و در طیف بندی گرفتار شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس راستین اکبرنژاد- بیش از یک سال از شروع به کار دور جدید شورای شهر یاسوج می گذرد، بیشترین حجم انتقادات بابت ضعف در مقوله شورای شهر در حوزه بیان عملکرد است که همچنان مسکوت مانده است.

 
امیدها با انتخاب دو عضو جوان در این شورا بالا گرفته بود تا جایی که روحیه جوانی و جسارت و جلوگیری از بسیاری از تخلفات در دوره های گذشته در ریتم مدیریتی این افراد می توانست دیده شود.
 
اما بعد از مدتی این دو عضو جوان در دایره برخی از مسائل نتوانستد به خوبی عبور کنند و در طیف بندی گرفتار شدند.
 
به هر حال درست است که اصول کار را باید یاد بگیرند که با افزایش توانایی های خود مسیر را بپیمایند، اما این توصیه رسانه ای را مدنظر قرار دهند، این افرادی که آنها در جلوی خود در نظر دارند شاید با تصویری که از آنان در ذهن دارند کاملا متفاوت باشد.
 
این یک توصیه دوستانه است و نقدی است که اگر در این روزها مورد توجه قرار گیرد موجب ناراحتی در سال های بعد نمی شود.
 
مردم می بینند، می شنوند، و از شما انتظار دارند که قوی تر وارد میدان شوید و کار را به اینجا خاتمه ندهید چرا که آینده درخشانی می تواند در ادامه برای شما رقم بخورد به شرطی که سنگ هایتان را با خودتان وا بکنید.
 
مردم به شما با این روحیه جوانی اعتماد کرده اند، پردازش سال های بعد شما بر اساس اقدامات امروز شما، و رها بودن از جناج های موجود امروز است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.