گروه: اخبار استان خبر: 209667 / تاریخ انتشار : 1401/6/19 ساعت : 12:56
عکس نوشته

آیا صدای محرومیت بخش پاتاوه دنا شنیده می شود؟/" شیر تو شیر " بازار شیر در کهگیلویه!+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به محرومیت بخش پاتاوه شهرستان دنا اشاره کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، آیا صدای محرومیت بخش پاتاوه دنا شنیده می شود؟/" شیر تو شیر " بازار شیر در کهگیلویه!،بازیکن اسبق استقلال سرمربی تیمی در کهگیلویه و بویراحمد شد ،راهپیمایی اربعین یک مانور سیاسی بزرگ و فریاد مظلومیت مظلومان کربلاست  ومدیران کل اصلاح طلب ادارات استان؛ بلای جان نیروهای انقلابی از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 مدیران کل اصلاح‌طلب در ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد را می‌توان به نوعی بلای جان نیروهای انقلابی دانست که با محدود کردن نیروهای انقلابی همان رویه دولت سابق را در پیش گرفته‌اند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 بازیکن اسبق استقلال تهران به عنوان سرمربی یکی از تیم های فوتبال کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 برخی از دامداران کهگیلویه شیر برگشتی خود از شهرستان بهبهان را جلوی فرمانداری تخلیه کردند و اعلام کردند: جلسات متعددی گرفته می شود اما هیچ کدام از مصوبات نشست ها اجرایی نمی شود.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 تقوی گفت: راهپیمایی اربعین فریاد مظلومیت مظلومان کربلاست که شرکت کنندگان در این مراسم عظیم آن را بازتاب می‌دهند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 شهروندان شهر و بخش پاتاوه در مطالباتی مختلف خواستار توجه بیشتر به بخش پاتاوه از توابع شهرستان دنا برای بررسی مشکلات شدند وخواستار حضور مسئولان استانی و شهرستانی در این بخش شدند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 
انتهاس پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
دنا
1401/7/17 - 04:48
پاتاوه هنرستان فنی و حرفه ای ندارد.دبیرستان مجهز ندارد.کتابخانه مجهز ندارد.امکانات و تجهیزاتاموزشی ندارد.محروم هست.بودجه به آن به خوبی و به درستی و آرزوی عدالت تخصیص داده نشده است.مشکلات و معضلات و ضعف ها و نارسائی ها و کمبودهای آن در حیطه آموزشی رفاهی ورزشی اجتماعی اقتصادی مالی فرهنگی صنعتی پزشکی بهداشتی عمرانی بسیار بسیار بسیار زیاد هست.متولی کشوری و استانی مسولین و مجریان نمایندگآن دولتی به این بخش محروم در شهرستان دنا توجه ویژه و خاص داشته باشند.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.