گروه: اخبار استان خبر: 209708 / تاریخ انتشار : 1401/6/19 ساعت : 06:18

بلاتکلیفی در کهگیلویه ادامه دارد /بیش از ۸ ماه فرمانداری کهگیلویه در بلاتکلیفی

همه شهرستان‌های استان بجز کهگیلویه و چرام اندر خم یک کوچه ماندند و هم‌چنان صندلی فرمانداری این دو شهرستان لرزان است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ بعد از مراسم تحلیف رییس جمهور دولت سیزهم انتظار می رفت روند تغییر استانداران، فرمانداران و مدیران در این دولت شتاب گیرد اما در عمل مردم شاهد روند کند تغییرات مدیریتی در استان ها و شهرستان‌ها بودند.

شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از قاعده مستثنی نبود و قطار تغییر بعد از ۶ماه به جایگاه فرمانداری این شهرستان رسید.

با این وجود بعد تاخیر چندین ماهه بالاخره در ۱۹ دی‌ماه ۱۴۰۰ احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی "عبدالعزیز موسوی" را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان کهگیلویه منصوب کرد و از آن تاریخ تاکنون این شهرستان با سرپرست اداره می‌شود.

با انتصاب  موسوی به عنوان سرپرست فرمانداری کهگیلویه، انتظار می‌رفت که استاندار  بتواند در مهلت قانونی، حکم فرمانداری وی را از وزارت کشور اخذ کند اما با گذشت بیش از ۸ ماه  هنوز فرماندار کهگیلویه رفتن یا ماندش مشخص  نیست.

کهگیلویه همچنان بلاتکلیف است و مقصر این بلاتکلیفی  را باید در استانداری کهگیلویه وبویراحمد جستجو کرد چرا که استاندار  متأثر از حلقه پرحاشیه اطرافیان و نمایندگان قرار داشته در حق مردم بزرگ شهرستان کهگیلویه  جفا صورت گرفته و بعد از گذشت بیش از ۸ ماه فرمانداری کهگیلویه با سرپرست اداره می شود‌.

همه شهرستان‌های استان بجز کهگیلویه و چرام  اندر خم یک کوچه ماندند و هم‌چنان صندلی فرمانداری این دو شهرستان  لرزان است. 

تاخیر در تعیین ریاست فرمانداری که  توسط سرپرست اداره می شود موجب محدودیت در ایفای نقش مدیریتی و عدم پذیرش مسئولیت در زیر دستان و سایر ادرات می شود و کار ها و خدمات‌رسان به مردم  انچنان که شایسته است پیش نخواهد رفت.

این روند اشتباه هر چه سریعتر  باید اصلاح شده و دست نمایندگان از انتصابات در مدیریت ها کوتاه شود تا کوتاهی ها و کج سلیقگی ها به پای دولت  و جریان انقلابی نوشته نشود  چرا که فرماندارانی چشم بینا و گوش شنوا و نماینده ارشد دولت در شهرستان ها هستند بتوانند با فراغ بال و به دور از لرزان بودن پایه های صندلی ریاست خود به امور محوله بپردازند و مدیران نیز از حرف فرمانداری که تثبیت شده است شنوایی بهتر و بیشتری داشته و خدمات و امورات خود را به درستی انجام خواهند داد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.