گروه: اخبار استان خبر: 210108 / تاریخ انتشار : 1401/6/28 ساعت : 16:24

سه ابر بدهکار برق کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سه ابر بدهکار برق استان کهگیلویه و بویراحمد را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "جمال معتمدی‌زاده" اظهار داشت: درصد بدهی مشترکان برق این شرکت، 48 درصد تعرفه عمومی (اداری)، 19 درصد تعرفه خانگی، 19 درصد تعرفه تجاری، 11 درصد تعرفه صنعتی و سه درصد تعرفه کشاورزی است.

 

وی ادامه داد: مشترکان عمومی (اداری) با 89 میلیارد و 580 میلیون تومان، مشترکان خانگی با 36 میلیارد و 520 میلیون تومان، مشترکان تجاری با 36 میلیارد و 300 میلیون تومان، مشترکان صنعتی با 20 میلیارد تومان، مشترکان کشاورزی با 6 میلیارد و 400 میلیون تومان بیشترین و کمترین میزان بدهی به این شرکت را دارند.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تا کید کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد در بین شرکت های توزیع نیروی برق از استان های بد حساب در پرداخت هزینه برق محسوب می شود .

 

وی در ادامه با بیان اینکه در چند هفته اخیر با برنا مه ریزی های مناسب بخشی از مطالبات در سه حوزه صنعت، کشاورزی، خانگی و اداری وصول شده است گفت: شرکت آبفای استان، شهرداری ها و دانشگاه علوم پزشکی 3 ابر بدهکار برقی استان هستند.

 

معتمدی زاده اذعان داشت: اگر مطالبات برق پرداخت نشود بدون شک شرکت در انجام و خدمات رسانی دچار مشکل می شوند.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق با اشاره به اینکه تلاش می کنیم بدون اعمال قوه قهریه مطالبات برقی را وصول کنیم ابراز داشت: در شورای برنامه ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کردند که ادارات بدهی برقی خود را پرداخت کنند.

 

وی با اشاره به اینکه تمایل نداریم برق هیچ مشترکی قطع شود افزود: در سه هفته گذشته با سهمیه بندی منطقه ای اقدام به وصول مطالبات توسط همکاران شده و بخشی از بدهی ها وصول شده است.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.