گروه: اخبار استان خبر: 210314 / تاریخ انتشار : 1401/6/31 ساعت : 22:43
در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

تخلفات۲ میلیاردی در بازار کهگیلویه و بویراحمد/به این سامانه متخلفین را گزارش دهید

معاون بازرسی صنعت و معدن به شناسایی متخلفین بازار در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: ارزش ریالی این تخلفات ۲۶۵ میلیون تومان است.

روح اله باقری فرد در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسدر خصوص اقدامات و تدابیر صنعت و معدن  برای نظارت در بازار در ایام بازگشایی مدارس و خرید مایحتاج ضروری مردم گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از بیست شهریور تا پایان هفته اول مهر شروع شد و  ادامه دارد در این  طرح  15 تیم بازرسی ویژه صنعت و معدن در سراسر استان فعالیت دارد.

 
 
باقری فرد بابیان اینکه گشت های مشترک با حضور بسیج اصناف و اتاق اصناف و تعزیرات موضوع  پوشاک، کیف، کفش، لباس و لوازم التحریر را رصد می کنند، گفت: در یک ماه شهریور بالغ بر 9 هزار بازرسی صورت گرفت   و 70 پرونده تخلفات واحد صنفی  به تعزیرات  ارسال شد.
 
 
وی افزود: ارزش ریالی تخلف  این واحدهای  صنفی ۲۶۵ میلیون تومان است
 
 
این مسئول گفت: برای رعایت حال مردم  نمایشگاه پاییزه در بازار امام علی علیه السلام راه اندازی شد که قیمت اجناس  پایین تر از بازار است و بازرسان در دو زمان صبح و عصر بر این قیمت ها نظارت می کنند.
 

وی افزود: سامانه پاسخگویی  یکپارچه  وزارت صنعت و معدن با شماره 124 با دریافت کد رهگیری به شکایات صنفی و غیر صنفی  رسیدگی می کند. 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.