گروه: اخبار استان خبر: 210364 / تاریخ انتشار : 1401/7/2 ساعت : 13:59
با حضور مسئولان شهرستان لنده صورت گرفت:

نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان لنده/ضرورت تبیین ارزش های دفاع مقدس در مدارس+تصاویر

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، زنگ ایثار و مقاومت به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه حجاب شهر لنده و با حضور مسولان و اعضای شورای اداری شهرستان لنده نواخته شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز و همزمان با آغاز سال تحصیلی وتقارن با هفته دفاع مقدس، زنگ ایثار و مقاومت به صورت نمادین در دبیرستان حجاب و حضرت زینب(س) شهر لنده و با حضور امام جمعه ، فرمانده سپاه ناحیه لنده، فرماندار، رئیس و کارکنان اداره آموزش و پرورش و اعضای شورای اداری شهرستان و دانش آموزان نواخته شد.

در این مراسم رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن ارزشمند آن با آغاز سال تحصیلی گفت: هفته دفاع مقدس و تقارن آن با آغاز سال تحصیلی باعث شد تا دانش آموزان آغاز سال تحصیلی را با روحیه ایثار و از خود گذشتگی آغاز کنند.

 

عبدالرحیم آهنین جان گفت: امروز دفاع مقدس به عنوان یک مکتب ارزشمند برای تعالی اندیشه های والای جهاد و شهادت است که الگو های ان باید در مدارس برای نسل جول تبیین و تشریح شود.

وی گفت: آغاز سال تحصیلی فرصتی ارزشمند برای کسب تعالم علمی و دینی در ادامه مسیر موفق زندگی فردی و اجتماعی دانش اموزان است.

آهنین جان گفت: سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی الگویی بی بدیل برای همه نسل ها در رشادت و از خودگذشتگی برای تعالی دین و اندیشه های والای انقلاب اسلامی است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: امیدواریم در سال تحصیلی جدید شاهد جهش علمی و همراه با پیشرفت تحصیلی برای اعتلایی اندیشه های انقلاب و اسلام ناب محمدی(ص) باشیم.

در ادامه با حضور مسئولان زنگ ایثار و مقاومت و بازگشایی مدارس نواخته شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.