گروه: اخبار استان خبر: 210575 / تاریخ انتشار : 1401/7/9 ساعت : 17:18
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

توصیه مهم بهداشتی به خانواده ها و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی ها

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس گفت: خانواده ها و مدیران مدارس مانع ورود دانش آموزان با علائم سرماخوردگی به مدارس شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس موضوع رعایت پروتکل‌های بهداشتی با شروع سال تحصیلی جدید در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور بیش از ۱۷۲ دانش آموز در کلاس‌های درس، باید با شدت بیشتری دنبال و نظارت شود، تا از چرخش ویروس در سطح جامعه جلوگیری شود. چرا که با افزایش ترددها و تجمع دانش آموزان در کلاس‌های درس، این نگرانی در بین خانواده‌ها تشدید می‌شود که مبادا بچه‌ها دوباره درگیر بیماری شوند.

 

در همین خصوص معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس با اشاره وقفه یک هفته بازگشایی مدارس گفت: به درخواست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و با موافقت استاندار، همه مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در همه مقاطع با یک هفته تاخیر شروع شد.

 

محمد مهدی بانشی دلیل تاخیر در بازگشایی مدارس را بازگشت زائران اربعین عنوان و افزود : بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مبنی بر بازگشت زائران و لزوم رعایت دستورالعمل‌ها بهداشتی و پیشگیری از هرگونه خطرات احتمالی مربوط به بیماری، مدارس استان تعطیل شد.

 

وی به خانواده ها و مدیران و معلمان مدارس توصیه کرد اگر دانش اموزی با علائم بیماری ،سرماخوردگی و ... روبرو بودند مانع حضور در محیط مدرسه و کلاس درس شده تا برای سایر دانش آموزان مشکلی پیش نیاید.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.