گروه: اخبار استان خبر: 210783 / تاریخ انتشار : 1401/7/16 ساعت : 10:53
صوتی؛

انتقاد راه و شهرسازی از دستگاه های خدمات رسان/چراغ قرمز مسئولان پیش روی طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه

روح الله همتیان از عدم همکاری دستگاههای خدمت رسان آب و برق در خصوص ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در این شهرستان انتقاد کرد.

سرپرست راه و شهرسازی استان کهگیلویه در خصوص اخرین وضعیت طرح مسکن ملی دهدشت با اشاره به اینکه باید در حوزه مسکن به صورت ویژه ورود کرد، به خبرنگار صبح زاگرس گفت: مسکن جزو نیازهای اصلی مردم است و مشکلات این بخش باید با همراهی و تعامل هر چه بیشتر دستگاه‌های اجرایی حل شود.

 
 سرپرست راه و شهرسازی کهگیلویه افزود:باید نگرانی مردم نسبت به مسکن دار شدن حل شود و در این راستا دستگاه های خدمات رسان به صورت ویژه با راه و شهرسازی شهرستان همکاری کنند.
 
وی با اشاره به اینکه پروژه های نهضت ملی مسکن جزو اولویت های هر شهر و استانی است و دستگاه های باید نسبت به این موضوع توجه و حساسیت ویژه داشته باشند تصریح کرد: در اساسنامه طرح نهضت ملی مسکن نیز به صراحت از همکاری دستگاههای خدمت رسان تاکید شده است اما بدلیل عدم همکاری این دستگاه های خدمات رسان برق و آب طرح با کندی پیش می رود.
 
همتیان با اشاره به اینکه در این طرح همکاری دستگاههای خدمت رسان با طرح نهضت ملی به صراحت بیان شده است ادامه داد: با تاکیدات فراوان مسیولان استانی بر همکاری دستگاههای خدمت رساندارند اما متاسفانه شرکت توزیع نیروی برق ، بخصوص آب و فاضلاب از هرگونه همکاری با طرح خودداری می کنند.
 
وی خاطر نشان کرد: در این عنوان شده است که سایر دستگاه ها و ادارات زمین های خود در اختیار طرح قرار دهند تا تاکنون هیچ نهادی با راه و شهرسازی شهرستان همکاری نداشته است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.