گروه: اخبار استان خبر: 211872 / تاریخ انتشار : 1401/8/14 ساعت : 17:07

برگزاری نمایشگاه عکس شهید امیدخوب در بهمئی+تصاویر

نمایشگاه تصاویر شهید امید خوب در بهمئی باحضور مردم و مسئولین برگزار شد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با همکاری موسسه هنری قلم رنگ، نمایشگاه عکس شهید حادثه شاهچراغ (امید خوب) و باحضور پر رنگ مردم مسئولین و خانواده شهیدان خوب را در محل مجتمع فرهنگی وهنری فجر بهمئی افتتاح کرد.

 

عادل پورجشیره رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیر مقدم و عرض تبریک و تسلیت شهادت شهید هنرمند امید خوب وپدر بزرگوار وشهیدشان که در حادثه تروریستی در حرم شاه چراغ به درجه رفیع شهادت نایل شدند هدف از برگزاری این نمایشگاه عکس که بنام نمایشگاه عکس امید برگزار شد را گرامیداشت یاد وخاطره هنرمند شهید، امید خوب  و همچنین با هدف اشاعه ی فرهنگ ایثار و شهادت تلقی کرد.

 

 وی گفت:دراین برنامه جمع کثیری از هنرمندان ومسئولین وخانواده شهید حضور داشته و هنرمندان به بیان فضایل این شهید والامقام پرداختند.

 

پورجشیره در ادامه گفت:آموزشگاه قلم رنگ به همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همت گماشته و تصاویری از هنرمند شهید امید خوب در حین فعالیت هنری وکار در جمع هنرمندان به ویژه آموزشگاه هنری قلم رنگ در این نمایشگاه به منصه ظهور گذاشتند که چشم هر بیننده ای را غرق اشک وماتم می نمود.

 

این مسئول فرهنگی بیان داشت که از این نمایشگاه استقبال بسیار خوبی صورت گرفت که نشان دهنده علاقه مردم به فرهنگ ایثار و شهادت و ولایت است.

 

در پایان پورجشیره از حضور پرشور مردم و همه کسانی که با حضور خودشان تسلی خاطرجامعه هنری به ویژه خانواده محترم شهید شدند ،تقدیر وتشکر کرد.

 

 

 

 

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.