گروه: اخبار استان خبر: 212028 / تاریخ انتشار : 1401/8/20 ساعت : 14:14

خشونت عریان اینترنشنال و سرگیجه سازی رسانه ای برای تحریک در ایران/ ایران چند تکه هدف آشوب ها است

آشکار شدن زوایای پنهان طراحی نقشه دشمنان نظام با پیش قراول رسانه سعودی و سرگیجه سازی رسانه ای برای تحریک مردم، تجزیه ایران را دنبال می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با گذر زمان از روز وقوع فوت مهسا امینی دختر کرد، ابعاد تازه تری ازسناریوی تجزیه ، براندازی و آشوب در ایران نمایان می شود.

 

ماجرا از 57 روز پیش کلید می خورد روزی که مهسا امینی، دختری که به‌دلیل پوشش نامناسب توسط پلیس امنیت اخلاقی بازداشت و به مقر این پلیس برده اما به دلیل بیماری در بیمارستان کسرای تهران جانش را از دست داد؛ حادثه‌ای تلخ که تبعات زیادی به همراه داشت .

هرچه زمان از 22 شهریور ماه فاصله می گیرد بهانه بودن موضوع فوت مهسا امینی و حجاب ابعاد تازه تری به خودش می گیرد تا مردم با زوایای پنهان این نقشه شوم دشمنان نظام که اصلی ترین اهداف آن براندازی و تجزیه ایران است آشنا شوند چرا که  عده ای با عنوان اعتراض وارد خیابان ها شدند ولی خیلی زود این اعتراض ها جایش را با اغتشاش عوض کرد تا نقش اسرائیل،سعودی، آمریکا و گروه های تروریستی در هجمه سنگین به نظام، آتش زدن و بریدن گلوی پلیس، توهین به مقدسات، تخریب اموال عمومی، کشتار افراد بی گناه، حمله به پایگاه های بسیج، آتش زدن بانکها و موسسات، حمله تروریستی شیراز برای همگان روشن و مبرهن باشد.

 
 

اما این همه ماجرا نبود تا اینکه یکشنبه‌شب گذشته یک فایل صوتی از صحبت‌های رعنا رحیم‌پور، خبرنگار بی‌بی‌سی منتشر شد که در آن وی بی‌پرده از هدف تکه‌تکه و تجزیه شدن ایران، خشونت عریان، سرگیجه سازی رسانه ای برای آشوب خبر می‌دهد و تاکید می‌کند که هدف پشت‌پرده آشوب‌طلبی‌ها نه دموکراسی، بلکه تجزیه است!

 

او مشخصا خبر می‌دهد که در رسانه سعودی ایران‌اینترنشنال ابلاغ شده که فقط با رهبران احزاب (تجزیه‌طلب) گفتگو و به آن‌ها تریبون داده شود! رحیم‌پور اصالت این فایل صوتی را در صفحه اینستاگرامش تایید کرده و اعلام کرده است که این صحبت‌ها را در گفتگو با مادرش طرح کرده است.

خبرنگار رسانه بی بی سی علی‌رغم اشاره صریح به پشت‌پرده شوم آشوب‌طلبی‌ها توسط اینترنشنال و دیگر پایگاه‌های آشوب‌طلب گفته که به خبرنگاران این رسانه‌های ضدایرانی احترام می‌گذارد! چرا که نتیجه دستورکاری که رعنا رحیم‌پور در یک مکالمه تلفنی به آن اعتراف کرده است را به وضوح می‌توان روی خروجی خبری رسانه‌های لندن‌نشین مشاهده کرد.

 

ایران اینترنشنال رسانه سعودی از زمان راه اندازی برای براندازی نرم در جمهوری اسلامی با قدرت رسانه تلاش می کند و در ناآرامی‌های اخیرکشور به عنوان یک محرک و آموزش دهنده برای کشتار و آشوب عمل می کند.

 

اگر چه صحبت های لو رفته رحیم پور حکایت از دعوا بر سر تکه تکه کردن ایران است و اهداف دشمنان را با زبان خودشان عنوان می کند اما مردم با اهداف این رسانه سعودی که نام ایران را یدک می کشند آشنا هستند و هوشیاری و بصیرت خود را 13 آبان ماه به جهان نشان داند.

 

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.