گروه: اخبار استان خبر: 212051 / تاریخ انتشار : 1401/8/21 ساعت : 16:30
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

واسطه گری قطربرای جلوگیری از پاسخ کوبنده ایران به عربستان/دوران بزن درو گذشته است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: یکی از مهمترین رویکردهای ایران در یک دهه گذشته بحث انتقام از عامل یا عاملین حوادث مختلف در زمان مناسب است که این روزها عربستان واسطه گری می کند.

سید حسین موسویان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، قطعا حادثه دلخراش حرم مطهراحمدبن موسی شاهچراغ(ع) در حمله تروریستی وهابیون داعشی دل هر انسان آزاده ای را از قتل عام زن و بچه و انسان های بی گناه به درد خواهد آورد.

 

کارشناس مسائل سیاسی گفت: این حادثه باعث به شهادت رسانیدن و مجروح شدند شماری از هموطنانمان در شیراز شد که در همان ساعات اولیه گروهک تروریستی داعش مسولیت این حمله را برعهده گرفت و واکنش قاطع نیروهای مسلح ازجمله فرمانده سپاه پاسداران و سپاه قدس را در پی داشت که انتقامی سخت از عامل و عاملین و حامیان اصلی این حادثه تروریستی گرفته خواهد شد.

 

وی افزود: نقش روشن کشورهای امریکا و غربی ها به خصوص عربستان و اسرائیل در این حادثه و اغتشاشات ایران کاملا روشن و آشکار شده است و از این رو نیز مسئولان جمهوری اسلامی ایران در موقع و زمان خود قطعا پاسخی کوبنده خواهندداد.

 

موسویان گفت: درحمله به مقر کومله ها در کردستان عراق در کمتر از سه ماهه گذشته بود که سپاه پاسخی کوبنده به تروریست ها در این منطقه داد و یقین بدانید که انتقام خون انسان های بیگناه در شاهچراغ شیراز نیز قطعی و کوبنده تر خواهد بود.

 

وی گفت: جالب است که قطر با اعزامی هیئتی بلندپایه به ایران خواستار تاخیر ایران در انتقام سخت از عربستان تا پایان جام جهانی شده است و این مهم از سوی ایران نیز درحال بررسی است ولی در برخورد قاطع جای هیچ شکی وجود ندارد.

 

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: موفقیت جدید نیروی هوافضای سپاه در ساخت و تولید و پرتاب موشک بالستیک مافوق صوت هایپرسونیک باعث شد تا بیشتر کشورهای منطقه و حتی جهان به دانش و اقتدار و توان دفاعی جهموری اسلامی ایمان بیاورند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.