گروه: اخبار استان خبر: 212069 / تاریخ انتشار : 1401/8/22 ساعت : 12:17

اقدام تحسین برانگیز پلیس در لنده+تصاویر وفیلم

ایثار و فداکاری مامور پلیس راهور شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد تحسین شهروندان را برانگیخت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،هفته هاس اخبار منفی در سطح جامعه در صدر تمامی اخبار و موفقیت های کشور بیشتر به چشم می خورد هنوز هستند عده ای که عاشقانه در هر لباسی برای خدمت به مردم وقت و بی وقت نمی شناسند و برای دفاع از حقوق مردم از جان خویش نیز مایه می گذارند.

 

این روزها که تحت تاثیر رسانه های بیگانه فشار مضاعفی بر نیروی انتظامی که حافظ جان و مال مردم است وارد می شود عملکرد و موفقیت های پلیس در سایر حوزه ها را نمی خواهند به تصویر بکشاند و همواه به دنبال یک تصویر سازی غلط از نیروی انتظامی هستند.

 

شب گذشته در هوای بارانی وقتی خبر تصادفی یک دستگاه موتورسیکلت به رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان لنده می رسید فورا در محل حادثه حاضر می شود که متوجه اهمال کاری شهرداری در ریختن شن و ماسه برای پرکردن حاشه تخریب شده آسفالت می شود.

سروان آبادی بعد از مقصر کردن100درصدی شهرداری در این تصادف رانندگی شخصا بیل به دست می گیرد و اقدام به جابجایی و پهن کردن شن ها برای جلوگیری از یک حادثه دیگر می کند.

این اقدام شایسته رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان لنده توسط عابران و رانندگان لنده که با این صحنه مواجه شدند با قدردانی همراه بوده است و چهره مردمی و خدمتگذار واقعی مردم توسط پلیس را به نمایش گذاشته است.

امیدواریم چنین حرکت های واقعی و فداکارانه این چنین مامورانی که باوجود داشتن مسئولیت ولی خالصانه و بدون ریا برای حفظ جان مردم در باران اقدامات پیشگیرانه ای را برای کاهش تصادفات انجام می دهند مورد تحسین مسولان فراجا نیز قرارگیرد تا قوت قلبی باشد برای ادامه خدمت بی منت به مردم.

تصاویر و فیلم را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.