گروه: اخبار استان خبر: 212111 / تاریخ انتشار : 1401/8/24 ساعت : 13:01

ماجرای جذب نیرو در شهرداری سی سخت چیست؟/کیانوش صیادی انکار کرد!

شهردار شهر سی سخت در خصوص اظهارات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر جذب نیرو موض را کذب عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از موضوعات اساسی در دستگاه ها، سازمان‌ها و ارگان های دولتی و وابسته به دولت موضوع جذب نیرو برای بکارگیری در سمت های مختلف است.

 
 روند جذب نیرو اگر متناسب با نیازها، براساس روال قانونی و توجه به تخصص و توانایی و همراه با تعهد کاری باشد، می تواند سبب موفقیت آن سازمان و ارگان شود. 
 
 
علاوه بر این،  هر گونه جذب نیرو در چهارچوب غیر قانونی سبب از دست رفتن فرصت خدمت برای افراد توانمند و متخصص خواهد شد و این موضوع در دراز مدت می تواند سبب چالش برای یک دستگاه شود. 
 
 
 
در همین رابطه برخی اظهارات در فضای مجازی مبنی بر جذب نیرو در شهرداری سی سخت مطرح شد، این اظهارات برخی واکنش ها را به همراه داشت و  اینکه سبب نادیده گرفتن حقوق دیگران ودر فرایند خاص دنبال شده است، مطرح شد و تعدادی از شهروندان خواستار شفاف سازی در این خصوص شدند. 
 
 
شهردار سی سخت در گفت و گو با صبح زاگرس در این خصوص گفت:  تا اکنون جذب نیرویی  در شهرداری سی سخت صورت نگرفته است و این قبیل موضوعات صحت ندارد.
 
 
وی به کمبود نیرو در برخی از جایگاه های  شهرداری اشاره داشت و گفت:برای برخی جایگاه ها از طریق  نیروهای افتخاری فراخوانی صادر شد تا این افراد به صورت خودجوش به شهروندان سی سخت با همراهی شهرداری خدمت کنند.
 
 
صیادی با بیان اینکه  نیروهای افتخاری مزایا و حقوقی  ندارند و صرفا بر اساس علاقه همکاری می کنند، گفت: هیچگونه نیروی جذب نشده است. 
 
 
این مسئول با بیان اینکه پیگیر جذب نیرو از طریق کسب مجوز هستیم، ادامه داد: اگر مجوز جذب نیرو  به ما داده شود ۸ نیرو به صورت قانونی قرار است جذب شود و این جذب از طریق اطلاع رسانی، برگزاری ازمون، کسب شرایط لازم و نهایتا جذب صورت می گیرد تا همه افراد بتوانند در این فرایند قانونی شرکت کنند.
 
 
این مسئول تاکید کرد: پیمانکارانی که در حال کار هستند بکارگیری نیروها توسط خودشان صورت می گیرد و ارتباط و دخالتی توسط شهرداری صورت نمی گیرد.
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.