گروه: اخبار استان خبر: 212178 / تاریخ انتشار : 1401/8/26 ساعت : 17:20
نیک روز در گفت و گو با صبح زاگرس مطرح کرد:

آخرین وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد/توصیه مهم مدیر کل بحران به مردم استان

مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت تردد در راه های مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد را تشریح و گفت: محور سی سخت به پادنا باتوجه به ریزش ها مسدود است.

علیرضا نیک روز در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص وضعیت تردد در راه های مواصلاتی استان گفت: تا امروز گزارشی از مسدودی در راه های استان مشاهده نشده است و شدت بارش ها در ساعات آینده بیشتر می شود.

 
مدیر کل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بارندگی ها در سطح استان ادامه دارد، گفت: میانگین بارندگی ها تا این لحظه  ۶۰ میلیمتر گزارش شده  است.
 
 
وی به جدی گرفتن هشدارهای توسط مردم استان اشاره داشت و عنوان کرد: مشاهده می شود برخی افراد در مجاورت رودخانه تجمع کردن که این اقدام با توجه به شدت بارش ها و طغیان رودخانه ها،  خطر آفرین است 
 
 
وی به تاکیدات صورت گرفته به دهیاران برای جمع آوری عشایر مجاور رودخانه اشاره کرد و ادامه داد: متاسفانه برخی عشایر که در مجاورت رودخانه ها هستند مقامت می کنند و این موضوع می‌تواند برای این افراد خطراتی را به همراه داشته باشد. 
 
 
نیک‌روز به وضعیت تردد در راه های روستایی اشاره کرد و ادامه داد: راه ها روستایی در بخشی از  دیشموک و بخشی دیگر در لوداب بسته شده است که تلاش برای بازگشایی آنها صورت می گیرد. 
 
مدیر کل مدیریت بحران استانداری استان گفت: محور سی سخت به پادنا باتوجه به ریزش ها مسدود است.
 
 
وی  به استحکام سازه های در حال ساخت اشاره کرد و گفت: استحکام سازه ها در حال ساخت  مورد فراموشی قرار گرفته است و برخی ریزش ها در این رابطه مشاهده شد که به شهروندان توصیه می شود به   استحکام و مقاومت این سازها توجه  بیشتری شود.
 
نیک روز در پایان گفت: ستاد بحران استان باتوجه به دستور استاندار در حال آماده باش است تا درصورت بحران احتمالی اقدام به امداد رسانی و خدمت رسانی  به مردم استان داشته باشد
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.