گروه: اخبار استان خبر: 212231 / تاریخ انتشار : 1401/8/29 ساعت : 10:20

رقابت رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد + فیلم و عکس

مرحله استانی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، با حضور 23 تیم در کهگیلویه و بویراحمد آغاز بکار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این رویداد ۴۸ ساعته تخصصی در سه بخش پویانمایی و انیمیشن، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در قالب گروه‌های ۳ تا ۵ نفره، برای شرکت در هرکدام از این سه بخش، حضور دارند.

 

چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج کهگیلویه و بویراحمد با هدف شناسایی ظرفیت های بالقوه و توانمند بسیج در حوزه تخصصی تولید محتوا، ارتقاء و رشد این توانمندیهای فنی و خلاقانه و همچنین شناسائی استعدادهای برتر مردمی در حوزه دیجیتال با هدف اشتغالزایی و رونق اقتصاد و کسب و کارهای دیجیتال هر ساله در کشور و این استان برگزار می‌شود.

 

 در بخش پویا نمایی موضوعات جهاد تبیین، وحدت اسلامی، سبک زندگی، فرهنگ ایثار و مقاومت، آداب و رسوم، آسیب‌های اجتماعی و اهدای خون اهدای زندگی، در بخش نرم افزارهای ویژه تلفن همراه با موضوعات قرآن و عترت، جهاد خدمت، گردشگری، خدمات شهری، ورزش و سلامت، سبک زندگی و آموزش و تربیت و موضوعات بخش بازی‌های ویژه تلفن همراه  قرآن و عترت، اقتدار ایران، سبک زندگی، بازی‌های آموزشی، گردشگری، خدمات شهری، سلامت و ورزش تعیین شده است.

 

مسئول مجمع فالین فضای مجازی در حاشیه افتتاح چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج  در گفتگو با خبرنگار ما افزود: رویدادهای استارت آپی مکان مناسبی برای صاحبان کسب و کار است تا بتوانند ایده‌های نو و فکرهای تازه و ذهن‌های خلاق‌تری به جامعه هدف معرفی کنند.

 

محمود محمدی با اشاره به این که استارت آپ ها به عنوان یک موتور محرک می توانند ظرفیت های نهفته را به جامعه معرفی کنند، ابراز داشت: حضور در این رویدادها مکان مناسبی است تا بتوان با گروه‌ها و افراد صاحب فکر و خلاقیت آشنا شد و تفکرات خود را با حاضران به اشتراک گذاشت.

 

وی با بیان اینکه تولیدات تخصصی و کاربردی در بستر فضای مجازی علاوه بر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی می‌تواند در بحث اقتصادی هم اثرگذار باشد گفت: در همین زمینه چهارمین مرحله رویداد تولید محتوای استانی در تاریخ 29آبان ماه لغایت یکم آذر ماه در یاسوج برگزار خواهد شد.

 

مسئول مجمع فعالان فضای مجازی استان به استقبال پرشور شرکت کنندگان در این دوره اشاره کرد و گفت:همزمان با این رویداد، بیش از 250شرکت کننده آثار خود را به بخش مردمی این رویداد ملی ارسال کردند که تولیدات آنها بعد از داوری مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

محمدی به حضور بیش از 60شرکت کننده در قالب 23تیم در چهارمین دوره این رویداد در استان اشاره کرد و گفت: شرکت‌کنندگان در این دوره،در زمینه‌های پویانمایی، نرم افزارهای موبایلی و بازی‌های موبایلی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

 

وی در پایان با تاکید بر اهمیت برگزاری چنین رویدادهایی در سطح استان، از مسئولان دعوت کرد از نزدیک  به بازدید از تیم های شرکت کننده در این رویداد بپردازند و در جریان ایده ها و تولیدات آن ها قرار گیرند.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.