گروه: اخبار استان خبر: 212417 / تاریخ انتشار : 1401/9/5 ساعت : 12:33

کهگیلویه و بویراحمدی ها یار دوازدهم تیم ملی فوتبال در قطر

شهروندان یاسوجی بعد ازشکست ولز با حضور در خیابان ها شادی خود را از برد شیرین ملی پوشان فوتبال نشان دادند تا به تروریست ها بفهمانند مردم ایران یار دوازدهم ملی پوشان در قطر هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فشار جریان ضدایرانی با آغاز جام جهانی 2022به بازیکنان تیم ملی به اندازه‌ای بود که عده‌ای با حضور در ورزشگاه خلیفه قطر به بازیکنان توهین کردند؛ اتفاقی کم‌سابقه در تاریخ فوتبال که حیرت فوتبال دوستان را برانگیخت.


با وجود همه این حاشیه‌سازی‌ها، اولین بازی ایران برگزار شد و هرچند به پیروزی تیم ملی کشورمان منتهی نشد، اما باخت سنگینی را به جریاناتی تحمیل کرد که می‌خواستند هرطور که شده ایران را در جام‌جهانی به حاشیه برانند.


همزمان این جریانات با فراخوان‌های ضدملی، از مردم خواستند به خیابان آمده و پیروزی انگلیس را جشن بگیرند تا سندی بر میهن‌ستیزی مدعیان دفاع از مردم ایران ،برای وطن فروشی، برای تحقیر ، برای رقصیدن، برای خوشحالی کودتای 28 مرداد باشد.


با همه این حاشیه‌سازی‌ها، تیم ملی کشورمان بی‌تفاوت به این دشمنی‌ها و سنگ‌اندازی‌ها به راه خود ادامه داده و بازیکنان به‌خوبی می‌دانند که از حمایت اکثریت مردم ایران برخوردارند و آن‌ها که علیه تیم ملی حاشیه می‌سازند، نه حامی ایران هستند و نه هیچ نمودی از قدرت نرم کشورمان را برمی‌تابند.

 

یوزهای ایرانی در بازی دوم خود میدان داری کرده و شادمانی را به ایران آوردند ، شادیی که امیر قطر با دستهایی که برای ایران به هم می کوبید در آن شریک شد.

 

شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل‌ثانی سهم بسزایی در رو کم کنی تروریست هایی که با پرچم انگلیس در خیابان ها رقصیدند داشت و نشان داد او می داند ایران و ایرانی کیست و ملت ایران هرگز شادمانی امیر قطر را بعد از شکست تیم ولز فراموش نمی کند.

 

در همه هیاهوی جام جهانی قطر کهگیلویه و بویراحمدی ها که همیشه در صحنه های مختلف حامی انقلاب بوده و هستند اینبار نیز یار دوازدهم تیم ملی فوتبال بودند تا در غم ملی پوشان اندوهگین و در پیروزیشان شادمان باشند، تصاویر زیر بخشی از شادمانی کهگیلویه و بویراحمدی ها در روزی که یوز های ایرانی ،اژدها را مغلوب کرد نشان می دهد.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.