گروه: اخبار استان خبر: 212458 / تاریخ انتشار : 1401/9/6 ساعت : 16:44
روز بهان در گفتگو با صبح زاگرس خبر داد:

واگذاری 65 محدوده معدنی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمداز واگذاری 65 محدودی معدنی این استان از طریق مزایده عمومی به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس کریم روزبهان در گفتگو با خبرنگار ما این محدوده های معدنی را شامل ۱۶ فقره پروانه اکتشاف، ۲۱ فقره گواهی کشف و ۲۸ پروانه بهره برداری عنوان کرد و افزود: این واگذاری ها بر اساس برنامه های وزارت صمت از تاریخ ۲۸ آبان ماه از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir شروع شده است

 

مدیرکل صنعت معدن و تجارت و همچنین بیان کرد: متقاضیان می توانند تا تاریخ هشتم آذر ماه نسبت به دریافت اسناد مزایده اقدام و تا تاریخ ۲۳ آذرماه قیمت پیشنهادی خود را در سامانه دولت اعلام نمایند

وی بیان کرد: در تاریخ ۲۶ آذر ماه در سالن اجتماعات اداره کل صنعت معدن و تجارت استان پاکات و اسناد مزایده بازگشایی می شود.

 

روزبهان یادآور شد: متقاضیان می توانند جهت اطلاع و مشاهده اطلاعات مزایده به آدرس الکترونیکی kvb.mimt.gov.ir اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان مراجعه کنند.

 

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان ادامه داد: با مزایده این معادن بخشی از ظرفیت های معدن استان را فعال و مجوز های بهره برداری برای آن ها صادر و تسهیلات لازم در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت که موجب رونق اقتصادی و اشتغال در استان خواهد شد.

 

روزبهان اضافه کرد: هم اکنون ۸۱ پروانه بهره برداری معدن در استان داریم که ۴۵ فقره از این معادن فعال،۹ معدن در حال تجهیز و ۲۷ معدن نیز غیرفعال هستند.

 

انتهای پیام /

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.