گروه: اخبار استان خبر: 212488 / تاریخ انتشار : 1401/9/8 ساعت : 12:45
عکس نوشته

اهدای ۳۱۳ سری جهیزیه به زوج های جوان سرزمین دنا/بهار در پاییز «رود رونه»/افزایش قیمت، حریف بی کیفیتی نان در یاسوج نشد+تصاویر

صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به تحویل 313جهیزیه در راستای ازدواج آسان به همت سپاه فتح به زوج های جوان هم استانی اختصاص داده شده است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، اهدای ۳۱۳ سری جهیزیه به زوج های جوان  سرزمین دنا،بهار در پاییز «رود رونه»،افزایش قیمت، حریف بی کیفیتی نان در یاسوج ،تو دهنی شیک کاربران فضای مجازی ایرانی وعقب نشینی آمریکا ووقتی بازار برای سودجویان و منفعت طلبان ناامن می شود از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
 صفحه رسمی توئیتری تیم ملی آمریکا، واژه‌ و نشان "الله" را از پرچم ایران حذف کرد که موجب واکنش و تو دهنی شیک کاربران ایرانی شد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 313 سری جهیزیه میان زوج های عشایر استان توزیع شد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 طبیعت شگفت انگیز "رود رونه" درشهرستان باشت با مناظری بدیع و زیبا، هر انسانی را شیفته خود ساخته و در دنیای چشم نواز خود غرق می کند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 معاون بازرسی و نظارت صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد به پیگیری و ادامه رصد تخلفات بازار پرداخت وگفت: با متخلفان بازار به طور قاطع برخورد خواهیم کرد.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 کیفیت نان در نانوایی های کهگیلویه و بویراحمد بخصوص در مرکز این استان به شکل چشمگیری کاهش یافته است به طوری که شهروندان از این وضعیت گلایه مند هستند.
 
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.