گروه: اخبار استان خبر: 212500 / تاریخ انتشار : 1401/9/8 ساعت : 18:08

بسیج پیشگام حمایت از هوش مصنوعی/افتخار آفرینی دو کهگیلویه وبویراحمدی در یک رقابت ملی+تصاویر و فیلم

سمینار بزرگ هوش مصنوعی با حضور دانش آموزان و استعدادهای برتر استان در سینما انقلاب یاسوج برگزار شد تا بسیج پیشگام حمایت از برنامه ها در حوزه هوش مصنوعی کهگیلویه و بویراحمد باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اولین سمینار بزرگ هوش مصنوعی کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز به همت بسیج دانش آموزی سپاه فتح استان با حضور دانش آموزان و استعدادهای برتر در  سینما انقلاب شهر یاسوج برگزار شد.رئیس سازمان بسیج دانش آموزی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در خصوص این برنامه  به بیانات رهبر معظم انقلاب برای حمایت از هوش مصنوعی و قرار  گرفتن در بین 10 کشور برتر در این حوزه پرداخت و گفت: اولین سیمنار  بزرگ هوش مصنوعی به عنوان آخرین انقلاب تکنولوژی جهان امروز هشتم آذر ماه در سینما انقلاب یاسوج با حضور 300 دانش اموز نخبه و با استعداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

سعادت صالحی با بیان اینکه دانش آموزان از  مدارس مختلف استان در این برنامه حضور پیدا کردند: تا پایان سال دو برنامه دیگر تحت  با موضوع هوشمند مصنوعی را خواهیم داشت.

 

وی با بیان اینکه در این سیمنارها پیشرفت ها، راهکارها و استفاده از  هوش مصنوعی در کشور و دنیای امروز می پردازد، ادامه داد: از طرفی افراد و نخبگان این زمینه حمایت و شناسایی می شوند.

 

در ادامه کارآموز کهگیلویه  و بویراحمدی  در رشته هوش مصنوعی گفت: هوش مصنوعی یعنی توانایی انسان به سیستم و فرارتر از این موضوعات را مد نظر دارد که در استان ما توانایی و ظرفیت های خوبی برای ورود افراد در زمینه هوش مصنوعی وجود دارد.

 

رضا برازش با بیان اینکه برگزاری این برنامه توسط بسیج یکی از سمینارهای تاثیرگذار برای افراد علاقمند و  دانش اموزان است، ادامه داد: افرادی می توانند در زمینه هوش مصنوعی ورود کنند که دغدغه و تلاش داشته باشند تا بتوانند همانند افراد صاحب نام هوش مصنوعی گام بردارند.

 

وی با بیان اینکه در استان کهگیلویه و بویراحمد می بایست زمینه ایجاد هوش مصنوعی فراهم شود، افزود: بسیج، افراد تاثیرگذار و مسئولان می توانند زمینه نقش آفرینی علاقمندان به هوش مصنوعی را در استان فراهم کنند تا بهترین استعداد و ستاره ها در استان شناسایی شوند.

 

در پایان این برنامه از سید احمد رضا اقشاری متخصص و دانشمند ارشد حوزه هوش مصنوعی و علوم داده توسط مسئول بسیج داشن آموزی و  مسئول معاونت اجتماعی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تقدیر به عمل آمد.

 

لازم به ذکر است کلیپ هایی کوتاه از اختراعات سید احمدرضا اقشاری برای دانش آموزان به نمایش درآمد که کلیپ آن در ادامه است.

 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 
 
 
 
 
-
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.