گروه: اخبار استان خبر: 212516 / تاریخ انتشار : 1401/9/10 ساعت : 11:47

تجلیل فرماندار کهگیلویه از پرستاران+عکس

سرپرست فرمانداری کهگیلویه، بخشدار مرکزی و مدیر ومسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) با اهداء گل و شیرینی روز پرستار تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرپرست فرمانداری کهگیلویه، بخشدار مرکزی و مدیر ومسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان  با حضور در بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) با اهداء گل و شیرینی روز پرستار  تبریک گفتند.

 

سرپرست فرمانداری کهگیلویه از تلاش‌های صادقانه پرستاران که با شکیبایی و صبوری به بیماران خدمت می‌کنند، صمیمانه قدردانی کرد و گفت: بی شک پرستاری در فرهنگ کشور ما جایگاه بسیار رفیع و بالایی دارد چرا که سرشار از محبت و حس انسان دوستی به همنوع و خدمت صادقانه به انسانیت است.

 

عبدالعزیز موسوی افزود: ایثار پرستاران در نجات جان انسان ها، بالاترین فداکاری  و قدرشناسی از زحمات آن‌ها، یک وظیفه است.

 

وی تصریح کرد: جامعه پرستاری با تاسی از آن بانوی بی بدیل، نمونه‌ای از صبر را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش می گذارد و اکنون که در شهرستان کهگیلویه و دیگر شهرهای میهن اسلامی، شاهد کاهش آمار ابتلا به بیماری منحوس کرونا هستیم، حاصل فداکاری ها و سختی کشیدن های کادر زحمتکش درمان به ویژه پرستاران است.

 

موسوی بیان کرد: بی شک حضور پرستار به عنوان شاکله اصلی در تیم درمان از قدیم الایام تا کنون بوده و در حفظ و ارتقای سلامت و رشد جامعه نقش آفرینی داشتند

 

وی گفت: اگر پرستار نباشد زحمت پزشک هم هدر خواهد رفت، چرا که بیمار بعد از درمان نیاز به مراقبت شبانه روزی دارد و این قشر با بی خوابی های شبانه و سختی کار و همدردی با بیماران این کار را به دوش می کشند.

 
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.