گروه: اخبار استان خبر: 212534 / تاریخ انتشار : 1401/9/11 ساعت : 12:00
سرهنگ ویسی؛

دانشگاه مبداء تحولات فرهنگی و سیاسی در جامعه است/ضرورت بصیریت افزایی در دانشجویان+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در دیداررئیس، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور لنده گفت: دانشگاه مبدا تحولات فرهنگی و سیاسی در جامعه است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، مسئولان دانشگاه پیام نور شهرستان لنده به مناسبت هفته بسیج و درآستانه روز دانشجو با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده دیدار و گفت وگو کردند.

در ابتدای این نشست رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان لنده گفت:بسیج طلیعه روشن از ظهور اندیشه های جهادی و تفکر جهادی در جامعه است که روز به روز تبلورآن باعث پیشرفت و عمران و ابادانی ایران اسلامی است.

 

حمید دهقان گفت: همین تفکر ناب بسیجی و جهادی شهید طهرانی مقدم بود که امروز صنعت موشکی ایران در جهان به عنوان یکی از 10صنعت برتر جهان در حوزه دفاعی است.

 

وی تاکیدکرد: دانشجویان بسیجی ما با بصیریت انقلابی خود در طول این سال ها در مسیر متعالی اندیشه های والای بسیج بوده و در این راه نیز پرصلابت قدم برخواهند داشت.

 

در ادامه نیز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت:امروز دانشگاه به عنوان مبدا تحولات فرهنگی و سیاسی در جامعه شناخته شده است.

 

سرهنگ پاسدار روح اله ویسی گفت: اگر تفکر ناب بسیج در اقشار مختلف بسیج با روحیه جهادی حکم فرما شود شاهد تحول و پیشرفت آن جامعه خواهیم بود.

 

وی گفت: این بصیریت دانشجو است که می تواند نقش مهمی در آگاهی بخشی سایر اقشار جامعه داشته باشد و تحقق این امر مستلزم حضور بسیج دانشجویی است.

 

ویسی گفت: 16آذر روز دانشجو، یادآور رشادت های شهدای دانشجویی است که برای روشنگری مبارزه با استکبار جهانی از جان خود گذشتند تا این مهم در تاریخ ماندگار شود.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.