گروه: اخبار استان خبر: 212555 / تاریخ انتشار : 1401/9/12 ساعت : 00:59

سید فرزاد نجات‌نیا مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم شد

با حکم مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان سید فرزاد نجات‌نیا به عنوان مدیرعامل جدید هلدینگ ساختمانی معلم معرفی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حمیدرضا نجف‌پورکردی مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در آئین معرفی مدیر عامل هلدینگ ساختمانی معلم یکی از اقدامات بسیار مهم را استفاده از ظرفیت‌های حاکمیتی برای رفع مشکلات و چالش‌های موسسه عنوان و تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش در حوزه مسکن تاکید جدی دارند که از ظرفیت‌هایی مانند نهضت ملی مسکن و سایر ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات شایسته به فرهنگیان بهره بگیریم، بنابراین هلدینگ ساختمانی معلم در زمینه تعاملات راهبردی با وزارتخانه، طرح خوبی تدوین کرده و کار ساخت 600 واحد مسکونی را آغاز کرده است.

 
وی با اشاره به ظرفیت‌های آموزش‌وپرورش به ویژه وجود زمین و مستغلات با ارزش، افزود: از این ظرفیت‌ها باید استفاده شود و خروجی عقلایی و تسریع شده داشته باشد تا امیدی که در دل فرهنگیان ایجاد شده است، تقویت شود.
 
مدیرعامل جدید هلدینگ ساختمانی معلم نیز در این مراسم گفت: هدف ما ارتقای نقش هلدینگ در زیست بوم صنعت ساخت و ساز بوده و در این راستا «حاکمیت ستادی در راستای اهداف سازمانی» به عنوان شعار مد نظر خواهد بود.
 
 سید فرزاد نجات‌نیا با اشاره به اینکه شعار و رویکرد هلدینگ ساختمانی معلم، حاکمیت ستادی در راستای اهداف سازمانی این هلدینگ و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است، گفت: دستیابی به این مهم، هماهنگی، هم‌افزایی، همکاری، همدلی و همراهی صف و ستاد را می‌طلبد.
 
وی افزود: با اعتقاد به موضوع نظارت راهبردی از سوی موسسه، معتقدم که هلدینگ ساختمانی معلم باید کمی چابک‌تر شود و در عین حال بازوهای عملیاتی و شرکت‌ها تابعه بتوانند به عملیات اجرایی ادامه بدهند تا کارها را با هماهنگی مجموعه صندوق و هیات مدیره پیش ببریم.
 
مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم با اشاره به اینکه افراد متخصص و باتجربه‌ای در هیات مدیره این هلدینگ حضور دارند، تصریح کرد: موسسه رویکرد مطلوبی نسبت به بحث اقتصاد دانش‌بنیان دارد، همچنین با توجه به تحولاتی که در فناوری‌های صنعت ساخت‌وساز افتاده است، تلاش می‌کنیم تا سهمی از این بازار داشته باشیم و طبیعتاً با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین ذیل انقلاب صنعتی چهارم می‌توان در امور مدیریتی و راهبردی تحول آفرین موثرتر و بهینه‌تر از قبل عمل کرد.
 
مهندس نجات‌نیا با تاکید بر اینکه اصل بر توسعه تعاملات راهبردی با وزارت آموزش و پرورش است، گفت: در مورد نهضت ملی مسکن برای فرهنگیان که مورد تاکید وزیر محترم و دکتر نجف‌پورکردی مدیرعامل محترم موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز قرار دارد، نکته اول اینکه تلاش خواهیم کرد تعاملات دوسویه را با ستاد وزارت بیشتر نماییم.
 
عضو هیات مدیره و مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم، با اشاره به اینکه طبق قانون تجارت، اصالت بر سودآوری است، اظهار داشت: در این تعاملات راهبردی و هم‌افزایی می‌توان از ظرفیت‌های عظیمی که وزارت آموزش و پرورش به عنوان یک وزارت غنی از حیث املاک و مستغلات دارد، مولدسازی را در برنامه عملیاتی لحاظ نمود، تا علاوه بر سودآوری، خدمات شایسته‌ای را به اعضا، ذینفعان و فرهنگیان ارائه کرد.
 
انتهای پیام/ 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.