گروه: اخبار استان خبر: 212559 / تاریخ انتشار : 1401/9/12 ساعت : 12:25
عکس نوشته

تکرار مشکلات کشاورزان در بام نفت ایران/اما و اگرهای آبگیری "سد چم شیر" درگچساران/فاجعه سازی الکل در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

مشکلات ادامه دار گوجه کاران در سرزمین نفت مشکلی است که صبح زاگرس به آن پرداخته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،تکرار مشکلات کشاورزان در بام نفت ایران،اما و اگرهای آبگیری "سد چم شیر" درگچساران،فاجعه سازی الکل در کهگیلویه و بویراحمد،ظرفیت های معدنی کهگیلویه و بویراحمد فرصتی ارزشمند برای توسعه استان  ودهدشت، شهری به قدمت بلادشاپور با ضعیف‌ترین مبلمان شهری از جمله فتونیوز های صبح زاگرس است.

 
در شهر دهدشت بعد از گذشت سال ها برخی کوچه و خیابان ها تاکنون رنگ اسفالت به خود ندیده و شهروندان از شورای شهر و شهردار انتظار دارند این نابسامانی را پایان دهند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 کشاورزان گچسارانی سرمایه‌گذاری گسترده‌ای را برای تولیدگوجه‌فرنگی کرده‌اندو امیدوارند که با فروش محصول خود ضمن تأمین هزینه‌های تولید،بتوانند مخارج زندگی خود را طی یک سال مرتفع کنند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 جانمایی سد چمشیر که روی سازند گچساران قرار دارد، امروز مورد بحث و نگرانی است؛ گروهی آن را گتوند دوم و یک فاجعه محیط ‌زیستی می‌دانند،‌ اما مجری طرح استدلال‌های منتقدان را می کند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
 
 شمار مسموم شدگان با مشروبات الکلی تقلبی در یاسوج به 48 نفر رسید تا یک نفر فوتی و چندین بیمار دیالیزی در این آمار مشاهده شود.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
.
 
 کهگیلویه وبویراحمد در حوزه معادن دارای ظرفیت های مطلوبی است که فعال سازی و بهره برداری از انها می تواند نقش بسزایی را در رشد و توسعه استان ایجاد کند.
خبر عکس نوشته بالا را اینجا بخوانید
 
انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.