گروه: اخبار استان خبر: 213224 / تاریخ انتشار : 1401/10/9 ساعت : 17:48

رسانه گریزترین نمایندگان مجلس استان طی یک دهه اخیر کدامند؟/نمایندگانی که دست تاجگردون را در عدم پاسخگویی به رسانه های استانی از پشت بسته اند!

در بین سه نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی وضعیت مناسبی را از حیث پاسخگویی به مطالبات رسانه ها شاهد نیستیم و این موضوع مختص به همه آنها می شود.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اگر سری به رسانه های استان بزنید به ندرت خبر یا مصاحبه یا مطالبه ای را از سمت رسانه های استان در قبال نمایندگان مجلس می بینید.

 

در زمانه ای که رسانه ها رابط بین مردم و نمایندگان مجلس هستند، و می بایست این دالان به شکل دو طرفه حفظ شود، رویکردی را از سمت نمایندگان استان در مجلس می بینیم که شاید در هیچ برهه ای از تاریخ مشابه آن را ندیده و نشنیده ایم.
 
البته در این بین ناگفته نماند که تاجگردون از نمایندگان ادوار مجلس استان که اعتبارنامه اش توسط مجلس رد شد، یکی از نمایندگانی بود که به وفور با رسانه های ملی به گفت و گو می نشست اما در این بین محلی به رسانه های استانی نمی داد. حال آنکه در این برهه بازنشستگی آرزوی مصاحبه با همین رسانه های محلی به دلش مانده است اما دیگر چاره ای برای وی نمی شود.
 
در بین سه نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی وضعیت مناسبی را از حیث پاسخگویی به مطالبات رسانه ها شاهد نیستیم و این موضوع مختص به همه آنها می شود.
 
رویکرد هر سه نماینده فعلی صرفا آماده کردن برخی اخبار و بازدیدهایشان آن هم با تیترهای رنگ و لعاب دار است که خواننده هم برخی اوقات این گونه تیترها را نمی پسندد.
 
اینکه رسانه ها بتوانند نمایندگان را مورد مطالبه و یا حتی سوال قرار دارند مسئله ای است که شما تنها در روز خبرنگار می توانید آن را ببینید.
 
هرچند بیان مطلق پاسخگویی مطلب درستی نمی‌تواند باشد، اما به جرات و با واکاوی برهه های قبل می توان گفت، سه نماینده فعلی استان در مجلس کمترین کنش های رسانه ای را با رسانه های استان دارند.
 
مستند این قضیه هم کاوش در بین صفحات رسانه های استان متناسب با نقد درج شده است که به سادگی می توانید به تعداد اخبار و گوناگونی آن در بین این نمایندگان پی ببرید.
 
از زمان روی کار آمدن رسانه های مجازی و مکتوب در استان، شاید تا به حال ما با چنین وضعیتی روبرو نبوده ایم.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.